Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy ha írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy ha írsz egy lánynak egy hosszú levelet akkor ő mindig kevesebbet ír vissza tartalmilag meg mindenhogy?

Figyelt kérdés
Elvárják, hogy esszét írjak nekik, azt pár soros üzenetben letudnak. Már jól megfigyeltem mindig ez van. Tőlem miért várják el, hogy többet tegyek egy kapcsolatért, mikor elvileg egyenjogúság van... papíron. Általában 2-3x annyit írok mindig. Persze nem hülyeségekkel töltöm meg.

2013. okt. 24. 02:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy fordítva vagyok. Eleve ha rám ír egy ismeretlen, akkor kimerül nála a beszélgetés annyinál, hogy szia, mizu? Aztán meg én töröm magam, hogy legyen miről beszélni, mert ők maguktól nem kérdeznek.

Persze van olyan is, hogy olyanokkal beszélek, akikkel egyenrangú a beszélgetés, tehát ő is és én is ugyan úgy kivesszük a részünket a beszélgetésből. Én alapból nem szeretem az ilyen 1-2 szavas válaszokat sem a másik fél részéről, sem a magaméról.

2013. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem is mindig az van mint az utolsoval. Neha van egy ket pasas aki tobbet ir, de meg naluk is tobbet szoktam. Altalaban ha sokat irok (nem TUL sokat) amiben van 1-nel tobb kerdes akkor a masodikra szinte sosem kapok valaszt, elfelejtik vagy lesz.rjak, nem tudom.. De mindig meg kell kerdeznem megegyszer higy vegre valaszoljon. Ez fiuknal es lanyoknal is igy van... :S
2013. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!