Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy ha írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy ha írsz egy lánynak egy hosszú levelet akkor ő mindig kevesebbet ír vissza tartalmilag meg mindenhogy?

Figyelt kérdés
Elvárják, hogy esszét írjak nekik, azt pár soros üzenetben letudnak. Már jól megfigyeltem mindig ez van. Tőlem miért várják el, hogy többet tegyek egy kapcsolatért, mikor elvileg egyenjogúság van... papíron. Általában 2-3x annyit írok mindig. Persze nem hülyeségekkel töltöm meg.

2013. okt. 24. 02:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha én annyit írok, mint ő legutoljára, akkor még kevesebbet ír vissza.
2013. okt. 24. 02:45
 2/12 anonim ***** válasza:

"Általában 2-3x"


Sose invesztálj többet egy kapcsolatba mint egy nő, ismerkedéskor legalábbis még véletlenül sem.

2013. okt. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy levélnek nem a hossza, hanem a tartalma a mérvadó.
2013. okt. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minőség.
2013. okt. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A második válaszoló elolvashatta volna a kérdést pontosan!
2013. okt. 24. 03:01
 6/12 anonim válasza:
Ez valóban így van. Ha ráírsz egy csajra, elvárja hogy végig te kérdezz és tartsd fent a beszélgetést. Nem tudom miért van ez de én is tapasztaltam jónéhányszor... :)
2013. okt. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nem tudom miért van ez de én is tapasztaltam jónéhányszor... :)"


Azért van ez mert a nőknek se stílusa, se egyénisége, se érdeklődése nincs semmi iránt. Csak a szexben tudnak teljesíteni, de mégis elvárják hogy egy férfi ne csak szexre használja őket.

2013. okt. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zakathol ***** válasza:

#7: a pontozástól eltekintve nagyjából igazad van - az esetek 70-80%-ban kb. Sajnos tényleg sokszor fordul elő az, hogy a nő azért nem tud normálisan válaszolni, mert gyakorlatilag nincs véleménye semmiről, alig van hobbija vagy olyan dolog amiről tényleg tudna beszélni. A nagy többségnél kimerül az érdeklődési kör a vásárolgatásban, netezésben, meg bulizásban. Arról meg tényleg nem lehet sokmindent írni/beszélni.

Nyilván van kivétel, de ez az átlag.

2013. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Érdekes...én ha fiúkkal levelezek, mindig én írok többet. :D Nekem elég érdekes az életem, nekik meg úgyszólván nincs miről írniuk. De hogy ez igaz-e...? :D
2013. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annyit tennék hozzá, hogy ez az átlag azoknál, akik itt válaszoltak. Próbáltatok már értelmes nővel beszélgetni? Elképzelhető, hogy nem az alapján kéne válogatni, hogy mekkora a mellük, hanem hogy van-e agyuk... Létezik olyan is, ahogy segghülye, értetlen pasi is.
2013. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!