Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teltebb, molettebb lányok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb, molettebb lányok már senkinek sem kellenek?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy senkinek se jönnek be az ilyen tipusú lányok,csak ha nincs más választásuk.
2013. okt. 19. 23:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Mint írtam nekem simán tetszhet egy telt lány ha nem hanyagolja el magát :) (sőt,tetszett is)


A sörhasat a férfias pasikon szeretik.

Még nem láttam olyat hogy egy csapott vállú,pipaszár karú,csirkemellű,sörhasú pasas sikeres lett volna..

2013. okt. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
35%

23:32-es

Ha valaki rendesen eszik és sportol akkor nincs az a gennetika ami bezavar.

Túlértékelik a szerepét és mentségnek használják.

2013. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Valakinek biztos kellenek,nekem spec nem,sosem voltam bálnavadász.
2013. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Odafigyelek mit eszem,de nem tudok diétázni az életem minden percében.Sportolok,mozgok, van hogy sok az egyéb teendőm,ilyenkor kimarad a kajára való odafigyelés és a többlet mozgás is. Tehát nem az a szétfolyós kategória vagyok.
2013. okt. 19. 23:38
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

23:35

Ezt,hogy nincs az a genetika,ami bezavar,ez jol hangzik,csak nem igaz.

Egy rossz genetikaju embernek sokkal tobbet kell szenvednie azert a testert,mint egy jobb genetikajunak,arrol nem is beszelve,hogy nem lehet egy eletet allando lemondasban es sovargasban elni,hogy ezt meg azt nem ehetem meg.Ez hosszutavon nem fenntarthato,mert a test nem birja az allando kizsigerlest,es azt,hogy olyan sulyba kenyszerited,ami alkatodnal fogva nem adott.

2013. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj sokan össze keverik a "teltet" a dagadtal..

A telt még jó, a dagadt meg hányinger.. ez a saját véleményem, lehet beszólni.

2013. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"A sörhasat a férfias pasikon szeretik.

Még nem láttam olyat hogy egy csapott vállú,pipaszár karú,csirkemellű,sörhasú pasas sikeres lett volna.."


Ugyanígy a telt nők esetében is, akik csak siránkoznak, hogy nem kellenek senkinek, mert teltek, azokat észre sem veszik. De akik büszkén viselik a plusz kilóikat, telve önbizalommal és pozitív kisugárzással, azok jellemzően bejönnek a pasik elég jelentős százalékának. (Itt most nem akarok számokkal dobálózni, de saját tapasztalatom alapján a potenciális célcsoport több mint felének).

2013. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Kedves 23:39

Mint írtam nagyon sokat számít de nincs olyan,hogy genetika miatt képtelen változni akármit tesz.Ez egy kifogás mert 2. ember ezzel jön..

Az emberi testek apróságokban különböznek egymástól.

Az is butaság hogy örökös kizsigerelésben kell élni.Sport és odafigyelés-ennyi az egész.Elég sokaknak sikerül.



Persze ha neked a Meki,torta,virsli,stb. az élvezhető étel akkor lemondásokkal jár.

2013. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Ez az 27-es :)

Pont mint az egyik válaszoló.

Önbizalom kérdése.



És kedves telt lányok,visszataszító amikor magatokat állítjátok be etalonnak és a vékonyakat mocskoljátok.

Tisz. Kiv.

2013. okt. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
[link] a jobboldali ezen a képen és ezen [link] az 5.ös közt vagyok .
2013. okt. 19. 23:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!