Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg semmit nem ér az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmit nem ér az életem? Ennyi nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Üdv! Én egy 16 éves lány vagyok és még soha nem csókoloztam.Olyan rossz érzés mert a barátnôim osztálytársaim közül mindenki csôkolozott vagy volt pasija,nekem meg se pasim nem volt es nem is csokoloztam meg soha:( nem is vagyok a legszebb de azért már ugy átszeretném élni azt a pillanatot:( annyira elvagyok keseredve mert a nálamnál kissebeknek 13-14 evesek már biztos csokoloztak sôt barátjuk is volt legtöbbnek.Én meg 16 èvesen azt se tudom milyen a csók:(

Én nem igy képzeltem el a tini koromat:( nem is vagyok a legszebb sôt:(szerintem nem is lenne egy olyan fiu sem aki csókolozna vagy járna velem:(


2013. aug. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem képet privátban? Csaj vagyok, csak kíváncsi vagyok.
2013. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De nagy problémáid vannak. Én 16 évesen nem szexltem még is élek, és nem is volt senkim. Kicsit probáld már meg élvezni a tinikort. Nefélj majd unni fogod, h van meletted egy pasi és arra fogsz vágyni h egyedül légy.
2013. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még én se csókolóztam pasim se volt meg semmi de én nem problémázok ezen.Kit érdekel.Előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a párját addig meg élvezem a szingli lét előnyeit.

Azokat a lányokat meg sajnálom akiknek már 13-14 éves korukban pasijuk volt,mert lemaradtak a gyerekkorukról.És ezt nem tudják majd bepótolni miközben pasizni életük végéig pasizhatnak.

Azokat meg akik emiatt lenéznének én szimplán nem veszem emberszámba,mert ez szerintem mindenkinek a magánügye és nem tudom,hogy az miért fáj valakinek ha nem teszem szét a lábam minden pasinak aki az utamba akad.

16/l

2013. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez csak a szokásos kamasz kori bizonytalanság érzés... nyugi, elmúlik:)
2013. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk név nélkül tényleg rakhatsz fel képet nyugodtan, értelmes véleményeket is kaphatsz, hogy esetleg ha kell egyáltalán akkor min kellene változtatni például.
2013. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kizárólag a legjóképűbb fiúkat vennéd emberszámba, akkor csókolóztál volna már, és pasid is lenne.
2013. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
majd fogsz találni valakit, mert lány vagy, én viszont egy rettenetesen ronda pasi, így 27 évesen sem csókolóztam még.
2013. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!