Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogyan bízzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogyan bízzak a pasikban?

Figyelt kérdés

Legutóbb megismertem valakit,teljesen beleszerettem. Ő meg csak játszott velem...Pedig nem vagyok az a "hamar szerelmes leszek",könnyen adom magam típus.

Nem merem magamhoz közel engedni a férfiakat,nem bízok.

Azt sem hinném el,ha valaki azt mondaná x idő után,hogy szeret. (Az előző is mondogatta,így is tűnt...)

Mit lehet ez ellen tenni?


2013. okt. 18. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem mondom soha.
2013. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmit. Velem a fordítottja történt meg. Szar az élet...
2013. okt. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1 pasi átvert... ezzel leírod az összeset. Hol ebben a logika?

Ezen kívül: ha te ennyire negatív vagy, akkor szinte biztosan olyat vonzol be, aki átver... ezek önmagukat beteljesítő jóslatok szoktak lenni. Állj hozzá pozitívan, és akkor nem következik be.

2013. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hany évesek vagytok?
2013. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérek egy pizzát.
2013. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Na azért nem, biztos,hogy vannak rendes pasik. Egyszerűen csak félek,hogy megint így járok.

23

2013. okt. 18. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem bízol, azzal magadtól veszed el az esélyt. Igaz, befolyásol azaz 1 vagy 2, de ez csak az a 2.


Lehet, hogy a következő, azt várja, hogy odahaza az ágyban mikor tarthat a karjában és puszilhatja a homlokodat.

2013. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
úgy bíz hogy ahány ember annyiféle.
2013. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Trust no one! Az X-akták is ez az egyik fő mondanivalója :D
2013. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ameoland ***** válasza:
Három évvel ezelőtt volt egy lány,akit mindennél jobban szerettem. Ő játszott velem. Nem beszéltem vele aztán, óvtam a becsületem és az önbecsülésem de így is másfél év volt,mire túlléptem teljesen rajta. Rettegtem még egy ilyen lehetőségtől és nem merek senkit még egyszer ennyire közel engedni, de 3 alatt végig kerestem egy lányt,aki mégis megfog valamivel magából, mert nem lehet,hogy erről szóljon az élet. Aztán most,hogy találtam valakit, kissé elérhetetlen számomra. És gyakran az álmaim az egyedüli vigaszom, de még egyszer mondom: nem lehet,hogy csak fájdalomról, kétségbeesésről és magányról kelljen,hogy szóljon az élet.
2013. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!