Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizzak magamban?

Figyelt kérdés
Nagyon feltekeny vagyok,valoszinu azert,mert nem vagyok megelegedve magammal. Lassan 9 honap alatt 3x volt nelkulem szorakozni,azon kivul egyutt mentunk. De a kozeljovoben lesz egy esemeny,amire semmi keppen nem szeretnek menni,viszont ott lesz az exe(akire okkal vagyok feltekeny) meg olyan lanyok,akikkel ö regebben kavart,bejottek neki kozvetlen elottem... a kapcsolatunk alatt hazudott nekem,megbocsajtottam de felek nem valtozik,elottem ha kapcsolatban volt is flortolgetett. Azt mondja,velem szembe ilyenre nem lenne kepes,de felek,hogy egy lany odamegy hozza,vagy a tarsasagba lesz olyan,akivel szimpatizal es elo.jon a regi enje. Plane reszegen. Mit tegyek,hogy eltereljem valahogy a gondolataim? Szeretnek megbizni benne,de nem sikerul,allandoan elmeleteket gyartok...
2013. ápr. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is feledékeny vagyok.
2013. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2013. ápr. 9. 16:11
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,latom kihagytam.par dolgpt

:D van egy parom,akivel kozel.9 honapja vagyunk egyutt

Ez az eleje. Innentol.okes.minden

2013. ápr. 9. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Sz*rd le
2013. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre iranyult a kerdes,hogy mivel terelhetnem el a gondolataimat
2013. ápr. 9. 19:09
 6/7 anonim válasza:

Aki már egyszer megcsal valaki és aki pláne hogy hűtlen típús mert hajtja a vére akkor semi esélyed arra hogy te meg változtasd és hogy majd te általad hüséges lesz.


Általában azok akik hütlen fajták mind hazudosak és jól tudnak bánni a szavakkal kedvesek és inteligensek nagyon jól tudnak manipulálni embereket és azt mondják amit az emberek hallani akarnak és azért ilyen jók mert alapból csábító fajták és sokat gyakorolták már az embereknél hogy kinél mi jön be.


Én azt tanácsolom dobd a fenébe mert még érzelmileg nem érett eléggé hogy elkötelezödjön melletted és hogy igazán hűséges legyen semmi esélyed rá sajnos sok az ilyen fajta akiket folyton a farkúk vezérel.


Ha nem vagy áldozat tipusú nő akkor dobni fogod ha pedig áldozat tipus vagy akkor benne maradsz ebben a kapcsolatban és e mellett a pasi mellett elveszíted az önbecsülésedet nem beszélve hogy az idődet is pocsékolod és nem lesz önbizalmad se hogy egy normális pasit találj mert nem fogod magadat elég jónak tartani hogy egy jó pasi meg kapjon amikor szerintem az vagy ha egy ilyen szemét mellett vagy akit még értékelsz és magadban keresed a hibát ahelyett hogy inkább össze hasonlítanád őt és saját magadat és észrevennéd hogy te értékesebb vagy nála mert te erkölcsösebb vagy annál hogy képes légyj más emberrel ágyba bújni miközben neked ő van.

2013. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ipso ***** válasza:

A #6 egy kicsit túlspirázta, szerintem.


Alapvetően a helyzet az, hogy lehet, hogy alaptalanul aggódsz, és lehet, hogy nem.

Ha alaptalanul vagy féltékeny, akkor ez a féltékenység megölheti az egyébként jó kapcsolatot is. Ezt nyilván nem akarod.

Ha viszont megalapozott, akkor legjobb, ha most rögtön dobod, vagy legalábbis átgondolod ezt az egészet, hiszen megbízhatatlan.


A gondolataidat úgy terelheted el, ha nem csak erre a napra tervezel. A buli utáni hétre tervezzetek gyertyafényes vacsorát, a buli előtt pár nappal menjetek el fürdőbe, stb. Szóval ápold a saját kapcsolatotokat, hogy jól érezze magát, és ne is akarjon félrenézni.


A gondolataidat elterelheted úgy is, hogy a közös élményeitekre gondolsz, azokra a pillanatokra, amikor teljesen bizonyosnak érezted, hogy téged szeret, és senki mást. Ezek egy részéről vannak fényképek, azokat nézegetheted, más részükre meg úgyis emlékszel. Esetleg közösen is felidézhetitek ezeket a pillanatokat.


Mindig nem lehetsz a sarkában. Szerető és hűséges férfit kell varázsolnod belőle, hogy ne kelljen aggódnod az ilyesmik miatt. Egy szerelmes férfi sohasem lép félre.

2013. ápr. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!