Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm teljesen megakar szabni nekem mindent, én ezt nem engedem és ebből van rengeteg vita?

Figyelt kérdés
Pár példa:Rádiózom és megakarja szabni mikor legyek adásban,már odáig fajult a helyzet köztünk, hogy idézek tőle:"megengedem, hogy este 7-10 beszélgess a haveroddal skype-on.Legyen még egy:Ismerősömmel beszélgettem (aki lány volt) és 30perc után írt nekem "mit tudsz ennyit beszélni vele?"itt már azt akarta menjek vissza hozzá dumálni.Teljesen kiakar magának sajátítani mert ahogy ő mondta idézem:"nem akarlak elveszteni több időt akarok veled tölteni".Mi távkapcsolatban vagyunk, és napi átlag 2-3 órát beszélünk skype-on mikrofonon.Ez az idő neki kevés és azt mondja elhanyagolom.Én mindent megteszek, hogy rendben menjen de ő nem érti meg hogy ez így nem jó.Nem látja be, hogy változtatnia kell mert úgy gondolja ez a természetes.Barátnőmnek ez az első komoly kapcsolata nov 14.-én leszünk 9 hónapja együtt.Ha azt mondom próbáljon meg változtatni jön az a szöveg:"én mindent megteszek neked kell valamit tenned én nem csinálok rosszat csak szeretlek és ennyi vagy baj?"Ő azt hiszi ez így jó, hogy így megakar szabni mindent és számo akar kérni minden.Nem tudom mit tegyek!Én rontok el valamit?Mindketten 18 évesek vagyunk
2009. nov. 11. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ööö...ismerős, én ezért szakitottam...
2009. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen rádió? UHF/VHF? Vagy kalóz? :D
2009. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Éppen az a baj, hogy túl sokat teszel. Elég nagy fiú vagyok már ahhoz, hogy magam döntsem el, mikor kivel akarok beszélgetni. Ha így bízol bennem, nagy bajok lesznek a jövőben."
2009. nov. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
allj a sarkadra! ne hagyd h parancsolgasson! 25f
2009. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lány fogalmazásának amúgy is kezdődő lelki terror-szaga van.
2009. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy legalábbis érzelmi zsarolás.
2009. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!