Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit akar jelenteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Ez most mit akar jelenteni az ő részéről?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja nem vagyunk együtt a barátommal. És vagy egy hónapja nem is beszéltünk. Tegnap telefonon beszéltünk és mondta, hogy szoktam neki hiányozni és hogy találkozna velem. Csak azért nem értem, mert már egy hónapja van egy barátnője. Mégis úgy vettem ki a szavaiból, hogy még fontos vagyok neki. Mit tegyek? És ezt mire véljem?
2009. nov. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak szex hiánya van. lehet hogy tényleg fontos vagy
2009. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottatok? Meddig voltatok együtt? Ez fontos lehet. Ha sokáig együtt voltatok nem lehet könnyű egyikőtöknek sem a másik nélkül, biztos vagyok benne, hogy fontos vagy még neki. Én úgy gondolom, hogy ha van most barátnője az azért van, mert felejteni akar, de nem megy neki, mert hiányzol neki és találkozni akar. Találkozz vele szerintem és beszéljétek meg. Véleményem szerint még lehet valami a dologból. Szurkolok nektek! ;)

21/L

2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1,5 évig voltunk együtt. Aztán jött ez a se veled se nélküled kapcsolat. De tegnap a telefonba örült, hogy hallja a hangom és mondta, hogy maradjon köztünk de szoktam neki hiányozni. És féltékenykedett...:) Én még szeretem mert nagyon jó volt vele lenni. Hát ha úgy hozza a sors akkor leszünk mi még együtt úgy gondolom. És köszi, hogy drukkolsz nekünk:)
2009. nov. 11. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanezt a kérdést tetted fel nem több, mint egy órája!!!

Miért?!

Nem feleltek meg a válaszok az elképzeléseidnek megfelelően?

2009. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!