Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez cukkolás lehet a részéről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez cukkolás lehet a részéről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottam a barátnőmmel, és egy közösségi oldalon egyedülálló státuszba tettem magam, és levettem a közös képeinket. Erre ő is ugyanígy tett, és nem sokra rá kitette hogy kapcsolatban van. Az nincs ott hogy kivel hanem hogy kapcsolatban. Nem mondom azt, hogy nem kizárt hogy tényleg van valakije, aki lehet hogy nincs is fent ezen az oldalon és azért nincs ott hogy kivel van együtt, de nem lehetséges az hogy csak cukkolni akar. Hogy ne higgyem azt, hogy nélkülem megállt az élet? Elképzelhető ez?
2011. okt. 9. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom még mindig érdekel az exed:D am lehet hogy direkt cukkolni akar de lehet hogy tényleg van már valakije szóval passz sőt az is lehet hogy csak úgy kirakta.
2011. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kiegészítem: tehát csak cukkolni akar és közbe nincs is senkije..
2011. okt. 9. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze benne van az is, h nincs senkije, de lehet az is, h van valakije, csak a neve nincs kitéve, mert úgy gondolja, h ez nem annyira fontos, hogy azt mindenki tudja...
2011. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez most nagyon két esélyes vagy igazad van és csak cukkol... vagy ha olyan rövid idő alatt talált magának valakit, akkor valószínű, hogy már melletted is meg volt neki az illető, és rohadtul leszarja már, hogy veled mi van!!!
2011. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Igen ez is benne lehet hogy már mellettem is volt valakije, és hirtelen hip hop kapcsolatban lett. Amúgy amikor kitettem hogy egyedülálló vagyok és ő is kitette hogy egyedülálló, aztán rá 1-2 napja kapcsolatban. Lehet úgy tűnik hogy fölösleges rágódok a részleteken, csak nehezen tudom ő elfelejteni :S
2011. okt. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!