Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csalodtam benne. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csalodtam benne. Hogy teheti ezt velem?

Figyelt kérdés

A volt baratommal 2,6 évig voltunk egyutt.Csunyan össze vesztunk.3 honapig egyaltalan nem is beszeltunk.

De azota szinte mindennap hivogat,h mennyek el hozza,talalkozunk,nem akarok valaszolni az smseire,de nem birom ki,mert szeretem még.Hivogat,de nem akarja,h ujbol egy par legyunk...viszont nekem miatta senkim sincs.A lényeg,h van egy csaj aki az unoka tesom,regen joba voltunk,de aztan parszor elakart verni ,meg tök nem normalis a csaj,sztriptiz tancos,drogos..ezert nem is tartom vele a kapcsolatot.1x lattam őket 1 szorakozo helyen,de nem volt semmi extra csak ittak,de ah ismerem a csajt,egyből arra gondoltam...Aztan kerdore vontam a volt baratom,es hitegetett,hogy nincs kozottuk semmisem..Majd kitörölte a csajt a fbről,h bizonyitsa az igazat.Hat hittem neki..Ere a csaj nekem irogatni kezdett,elakart verni ,én akkor mondtam a csajnak,h mi mindennap egyutt vagyunk stb,ere a csaj bemasolta amit a volt baratom irt neki,hogy amiota szakitottunk nem is beszelunk egyaltalan.Mérges voltam,de elmult.Ma is hivott elmentem hozza,felakartam menni az en fbmre,és veletlen az ovet nyitta meg,és kidobta a chatet a csajal,es ott midnen extra volt.Kerdezte a csajtol,h elmegy e hozza ,stb..a csaj meg irta h nem bir,gondolom ezutan hivott magahoz engem.Nekem ez nagyon faj.Remegtem,ideges lettem,ő pedig jott az ujabb hazugsagokkal,h semmi sincs közöttuk,a haverja irt neki bla bla...Az a baj,h akkor abban a percben utaltam,es most is merges vagyok nagyon rá,de tudom,h holnapra mar nem leszek merges,nem felejtem majd el neki,csak tudom milyen vagyok,ha irni fog nem fogom kibirni h ne irjak neki vissza..Pedig kiakarom birni...Nem erdemeltem ezt meg.


2013. okt. 15. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2013. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mikimano80 válasza:
ha ennyi önbecsülésed sincs akkor megérdemled hogy szenvedj; have fun
2013. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem erdemeltem ezt meg."


Kérdés: Ha nem tanulsz a témazáróra, akkor nem érdemled meg az 1-est?

Ha nem jársz sportedzésre, nem érdemled meg a vereséget?


Ha nem tudsz a sarkadra állni, nem érdemled, meg, hogy kapcarongy légy?


Élni senki nem fog helyetted. Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Ha téged ennyire nem érdekel, hogy hülyére vesznek, akkor ne sírj, hanem tűrj, mert ezt sajnos te intézted el magadnak.


Hogy a fiú milyen az egy dolog. De leginkább te vagy a felelős mindenért, mert ez a te életed, a te döntésed.

2013. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!