Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ismerem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ismerem a nőket vagy csak túl sokat csalódtam? 20/f

Figyelt kérdés

Ránézek egy nőre aki mondjon vizuálisan megfelelő..és mondjunk le fektetném akkor miért kezdek el agyalni folyton azon b*meg , hogy mik a negatív szokásai vonásai egyből?

És mindig igazam van...a volt barátnőmet 20 perc alatt szedtem fel úgy, hogy tök mindegy mit csinált tudtam ,hogy mit szeretne, és abszolút nem örültem ennek az egésznek, mert már nem nincs benne izgalom. Mint egy film bevezetés történet befejezés.

Régen annyit tudtam a nőkről , hogy megkel őket kefélni aztán kész, most meg:S ránézésből már látom az első veszekedésünket és tényleg úgy van:D mondhatjátok ,hogy én generálom de abszolút nincs így.

Mintha az összes előre meglenne írva tudom mire számíthatok aztán kész más is van ezzel így?



2013. márc. 24. 23:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mondjunk*
2013. márc. 24. 23:21
 2/14 anonim ***** válasza:
túl sokat csalódtál...
2013. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ne vonj már le ekkora következtetéseket. :) Nagyapó. :))
2013. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szép ecsém de nagy kár, hogy apád paraszt volt, s te is az maradtál!
2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokat csalódtál, és talán rossz helyeken ismerkedsz! Az olyan lányokat szerintem mindenki kiismeri 1 perc alatt,akiket "20 perc alatt fel lehet szedni" , mint ahogy Te is írtad!
2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Paraszt vagyok te meg irigy?

amúgy meg lehetséges, hogy csak az ego beszél belőlem vagy túl sok ringyóval volt dolgom.

2013. márc. 24. 23:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy miért kezdesz olyan lányokkal, akikről látod, hogy húsz perc alatt felszeded őket? Akiről lerí, hogy egyéjszakás kalandra való, minek akarsz tőle párkapcsolatot? Ha régen annyit tudtál, hogy meg kell őket fektetni, vagyis meg kell minket fektetni, akkor mi a francért akarsz párkapcsolatot?
2013. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát öcsém erre én befizetnék, hogy Te tudod én spec mit akarok, ezt nem hiszem el

azt igen, hogy le tudsz vonni következtetéseket, ezt aláírom, de ne mond már annyira ismered őket

még ha mindegyik a zsánered, akkor sem egyformák belülről N

2013. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó emberismerő lehetsz, jók a megérzéseid. Szívesen találkoznék veled kíváncsiságból. :)


21/N

2013. márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem - csak a fiúkkal -, de én nem merek nyitni. Nincs olyan ember, akit tökéletesen el lehet fogadni... sajnos. Ha így állsz hozzá, legyél pap. Találkozunk... én apáca leszek...
2013. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!