Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan ismerem a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan ismerem a nőket vagy csak túl sokat csalódtam? 20/f

Figyelt kérdés

Ránézek egy nőre aki mondjon vizuálisan megfelelő..és mondjunk le fektetném akkor miért kezdek el agyalni folyton azon b*meg , hogy mik a negatív szokásai vonásai egyből?

És mindig igazam van...a volt barátnőmet 20 perc alatt szedtem fel úgy, hogy tök mindegy mit csinált tudtam ,hogy mit szeretne, és abszolút nem örültem ennek az egésznek, mert már nem nincs benne izgalom. Mint egy film bevezetés történet befejezés.

Régen annyit tudtam a nőkről , hogy megkel őket kefélni aztán kész, most meg:S ránézésből már látom az első veszekedésünket és tényleg úgy van:D mondhatjátok ,hogy én generálom de abszolút nincs így.

Mintha az összes előre meglenne írva tudom mire számíthatok aztán kész más is van ezzel így?



2013. márc. 24. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hat haver

szerintem lenne toled mit tanulnom

igazan kivancsi vagyok hogy csinalod, biztos valami mentalista lehetsz : DD

valamit nagyon jol csinalsz szerintem, ha ennyire ismered a noket

2013. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lottószámokat is megmondhatnád nekem.
2013. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ez így van, a nőkhöz képest egy fakanál is másodfokú egyenlet.


majd úgyis idejönnek okoskodni hogy benned van a hiba meg szűz vagy és nincs barátnőd nem keféltél eleget, különben is dögölj meg, de semmi értelmeset nem tudnak majd mondani, mert ez az igazság, hogy a nők csak kefélésre jók. megdugod és eldobod, ez lesz minden kapcsolat sorsa. és mindegy milyen lányról van szó, legfeljebb eéátsszátok a házasságot, 2 gyerreket, aztán jön a válás, sokkal rosszabb történet. naivabbak csinálják.


énis megismertem már párezret, általában ugyanolyan unalmas üresfejű libák, értelmi szintjük egy 13 évesén van, talán 30 évesen elérik a 16 éves szintet, hamar meg lehet unni őket...

ha jól tudod manipulálni, akkor sokáig húzhatod, de abban sincs semmilyen élvezet, mikor 100adjára játszod.

2013. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" Szép ecsém de nagy kár, hogy apád paraszt volt, s te is az maradtál!"


erről beszélek, ugatnak mint a kutyák, de értelmes megszólalásra képtelenek


"Igen sokat csalódtál, és talán rossz helyeken ismerkedsz! Az olyan lányokat szerintem mindenki kiismeri 1 perc alatt,akiket "20 perc alatt fel lehet szedni" , mint ahogy Te is írtad!"


az összes lány ezt a blablát tolja, de általában 3 randi után már fektethető. sőt, ha enm lépsz azonnal, nem nyomulsz rá, első randin nincs csók, akkor 90% hogy semmi sem lesz belőle, hisz magától többnyire úgysem keres, csak amíg húzod az agyát.


"amúgy meg lehetséges, hogy csak az ego beszél belőlem vagy túl sok ringyóval volt dolgom."


mutass 1et, aki nem ringyó. ismertem már ringyó keresztényt, meg művészlányt is, olyat is, aki 14 évesen befüvezve szopott a bokorban, a fedőszöveg lényegében ugyanaz, de mikor jobban megismered őket, letűnik a cukormáz.


ja igen ilyenkor jön a "rossz heylen keresgélsz pont a rosszba akadtál bele mindig, pont ezekre hajtasz" stb szövegek. ha meg évek alatt 1 kivételest sem tlaáltál, akkor az emgint a te hibád, nem vgay igazi férfi, csak nyafogsz. de amikor bunkó vagy, akkor is nyafognak, csak akkor letérdelnek neked...

tulajdonképp a nő 90%a csak nyafogásból áll. 10%a meg üresség, amit a férfi néha betöm.

2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!