Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a lányokban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a lányokban és mivel nem vagyok egy jó pasi, ezért már csak barátkozni szeretnék a lányokkal, ez már a beteges meleggé válás első jele?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogyis, kérlek szépen ez annak a jele, hogy nem vagy szexmániás :D majd ha rádtalál a szerelem a csajod értékelni fogja :D
2013. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
sztem ettöl nem leszel meleg
2013. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ettől csak hülye leszel.
2013. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ettől még nem leszel meleg csak ha vonzódsz a férfiakhoz
2013. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vonzódsz a férfiakhoz?
2013. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez csak a szánalmassá válás első jele.
2013. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En is így vagyok.Nem leszel te meleg!En imádok lányokkal beszélgetni!!!
2013. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én csak dugni szeretnék végre egy lánnyal, de mivel ronda vagyok már feladtam, nem akarom még egyszer azt hallani, hogy ronda vagyok, nem hiányzik még egy értelmetlen vita egy ostoba, felszínes csajjal, mert a rendes lányok sajnos rondák, míg a szépek szívtelenek, ezt tapasztaltam.
2013. márc. 26. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Kösz, most nem tudom melyiket vegyem magamra...:'D
2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"nem hiányzik még egy értelmetlen vita egy ostoba, felszínes csajjal, mert a rendes lányok sajnos rondák, míg a szépek szívtelenek"


És még te vádolsz másokat felszínességgel.

2013. márc. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!