Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a lányokban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a lányokban és mivel nem vagyok egy jó pasi, ezért már csak barátkozni szeretnék a lányokkal, ez már a beteges meleggé válás első jele?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sajnos mondjuk ki búza lettél...
2013. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"mivel ronda vagyok már feladtam, nem akarom még egyszer azt hallani, hogy ronda vagyok, nem hiányzik még egy értelmetlen vita egy ostoba, felszínes csajjal, mert a rendes lányok sajnos rondák, míg a szépek szívtelenek, ezt tapasztaltam."

Hát ez fergeteges. Szóval a lányok nem akarnak veled járni, mert ronda vagy. Ezért ők ostobák, felszínesek és szívtelenek. Viszont nincs alternatíva, mert aki nem ilyen, az ronda, azzal meg nem fogsz járni, mert ronda. Ezek szerint te is ostoba, felszínes és szívtelen vagy, csak a tetejébe még ronda is, nem? :P Egy kicsit gondolkozz már el ezen: ha te se akarsz ronda lánnyal járni, miért várod el, hogy a mások járjanak veled?


(aki azért akarna lepontozni, mert számomra csak szép és ronda emberek vannak, annak mondom, hogy én csak a kérdező eszmefuttatását követve fejtettem ki a nemtetszésemet, nem a saját véleményemet írtam le:) )

2013. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 Igazad van ez így egy paradoxon. Ha ő felszínes akkor szép, de csúnya ezért kedvesnek kell lennie.
2013. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!