Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, h majd pár év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, h majd pár év múlva megcsal v. kiszeret belőlem?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt a barátommal és fülig szerelmesek vagyunk egymásba. Igaz szokott lenni nekem olyan napom amikor nem hiányzik meg semmi. De ez gondolom hangulattól függ. Szoktam itt olvasgatni, hogy a pároknak több év után vége lett, mert kiszerettek egymásból vagy megcsalták egymást vagy másfelé kacsintgatnak. Előfordulhat majd ez nálunk is? 16 évesek vagyunk. Ő azt mondja, hogy többet érek mint az élete és nagyon szeret. Bármit megtenne értem. Elejétől kezdve tart ez az egész. Hűséges, megbízható és őszinte. Lehetséges, h majd mégis más felé fog kacsintgatni?:( Hogyan lehetne ezt majd elkerülni?
2008. júl. 6. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd ahogy a sorsotokban meg van írva,úgy alakul:)

Sok szerencsét mindenesterte :P

2008. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a megcsalásnak is minden esetben van oka. Mert pl hiába szeretem nagyon a palacsintát nem akarok mindig azt enni. Általában ezzel védekeznek, ha érted a hasonlatot. Én nem tenném mert páromra nem élvezeti cikként tekintek, de ez most más téma... Tehát ha változatos vagy/vagytok és figyelmesek akkor nagyon sokáig is eltarthat ez a kapcsolat. Rajtatok múlik. De még nagyon fiatalok vagytok és szokták volt mondani "lakva ismeri meg az embert". Szóval csak ne görcsölj, élvezd az életed a pároddal együtt! Sok sikert, remélem segítettem. :)
2008. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Gyakorlatilag annyi a lényeg, h változatos legyen az "étrendünk" :)

2008. júl. 6. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így így kezdődött.Boldog 1 év apasimmal szeretjük mágy meg minden,de azok a rózsaszín felhők már feketévé változtak.Ő is ilyenek mondogadott hogy soha nem csal meg meg hogy én vagyok neki a mindenne.Erre most mit csinált?Más lányokkal beszélget msn-en.Másnak írogatja hogy "szeretlek" meg ilyenek.És akkor még képes a fejemhez vágni hogy megigértem neki hogy soha nem hagyom el.már ugy érzem hogy engem csak kihasznál pedig én komolyan szerettem.És én komolyan szakítani is fogok vele.
2008. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én barátom is beszélget csajokkal. A "szeretleket" meg írhatja haverságból is. Ha így irogatja, h: "szeretlek:DD" akkor elég valószínű, h csak olyan haveri szinten hülyéskednek. Én is szoktam ilyeneket irogatni haverjaimnak. pl: amikor segített vmiben írom neki: "óó de imádlak" vagy hülyéskedtünk és leoltottuk egymást akkor szoktuk írni, h "én is szeretlek:D". Ha tök komolyan írja lehet van már ott akkor vmi...szerintem. de azért remélem a mi nem leszünk ilyenek.
2008. júl. 6. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De az enyém nem haverságból írt.Olyanokat írogatott hogy "Nagyon szeretlek édesem,cuki,csini vagy" stb.Szóva már ilyeneket biztos nem haverságból ír
2008. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés ember marad együtt, ha 16-17 évesen jönnek össze, mert mindketten sokat változnak, míg kialakul a végleges személyiségük.

De ezzel nem kell törődni, érezd jól magad :)

2008. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
keresztszuleim megismerkedtek lici elejen, lici vegen osszehzasodtak,21 evesen gyerekuk lett, es mai napig egyik legboldogabb hazaspar akiket ismerek...szoval minden letezik:D
2008. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 18-20 éves korunk ót vagyunk együtt. Most lesz 15 éve. Sok türelem és tisztelet kell egy kpcsolatnba és megbocsátás. Néha nem könnyű , de eddig sikerült, remálem még 40-50 évig is fog.
2008. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudok jó példát és rossz példát is mondani erre, de több volt a jó. Volt már olyan srác akivel nagyon szerettük egymást, 1évig minden jó volt, az utolsó félévben már talákozgatott mással (én 14-15 voltam, ő 22-23 és 150km köztünk), szóval elég sokat tanultam belőle...

Akik öszeillenek és tesznek a dolognak azok sokáig boldogok lehetnek ;)

2008. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!