Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Röviden leírom..

Van 4 fiu. Ezek kozul 3 nagyon tetszett regen, de rajottem hogy ugyse lehet koztunk semmi, mert baromi helyesek. Aztan kiderult hogy kozuluk tetszek az egyiknek, (aki semmit nem csinal annak erdekeben hogy megismerjen.) Most pedig a masik ketto bejelolt ismerosnek, beszelgettem veluk es kiderult, hogy mindkettojuknek tetszek. A 4. fiút masfel honapja lattam eloszor es nagyon tetszik, nagyon sokszor nez, es nem ertettem miert, aztan o is bejelolt ismerosnek, pedig eletemben nem beszeltem meg vele.. (es azt irta egy ismerosomnek, hogy senkit nem szokott bejelolni, csak nagyon ritkan, ha tetszik neki valaki.)

TANACSTALAN VAGYOK, nem tudom mit csináljak mert nem szeretnem semelyikojuket se megbantani. meg soha nem volt olyan hogy egyszerre 4 fiúnak tetszek akik nekem is. Vagy eloszor ismejem meg oket? es utana mi legyen?:(

Mielott valaki jonne azzal hogy "csak dicsekedni akarok" vagy valami ilyesmi, elore mondom hogy NEM! Nekem ez a helyzet nagyon rossz, foleg mivel a negybol harom fiú ilyen legjobb barat szinten van egymassal.

Bocsi az ekezetekert.

16/L



2013. okt. 12. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gangbang :DDDD

Viccen kívül, ismerd meg őket. :) Viszont ha ilyen páwa szarok, akik szégyent hoznak ránk, férfiakra, inkább keress egy normálist, vagy egy csajt.

2013. okt. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnézném a Vészhelyzet második évadját.
2013. okt. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg oket egyenkent,hogy milyen emberek , ha mar negyen versenyeznek erted akkor valaszd azt aki a leginkabb elragadtat. Aki kedves veled, figyel rad megbizhato, meglep es mindennel fontosabb MEGNEVETTET! :) 16/L
2013. okt. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, nem vagyok a helyedben.
2013. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igazuk van az előzőknek.ismerd meg őket.lehet, hogy most cukinak, kedvesnek tünnek de lehet, hogy félreismerted őket.aztán valamelyikbe idővel biztosan beleszetsz,(kivéve akk ha csak azért szeretnel vele járni mert helyes vagy nagy menő facebookon)és azt a szived érezni fogja hogy többről van szó mint barátság.:)bocsi ha rosszul fogalmazok:(
2013. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2013. okt. 14. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!