Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell sok embernek kirakat házasságot mutatni amiben ők boldognak mutatják magukat? Pedig nem azok.

Figyelt kérdés

A kisvárosomban munka helyómenből adódóan sok ember megfordul, köztük házas párok. Múltkor is bejött egy házaspár puszilgatva kézen foga simogatva egymást, tökre irigyeltem őket hogy ilyen sok év után is ilyen boldogok. Aztán rá egy hétre a pasi felvett facebookra, konkrétan közölte, hogy szeretőt keres.


Több ilyet látok, közben meg az egyik jobbra a másik meg balra félrekefél.


2013. okt. 11. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Hát kedves el kell keserítselek, ahhoz hogy egy pasi igy lépjen egy idegen nő felé, ahhoz masszívan oda is kellett ám tenned magad:D
2013. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehet, hogy szereti a nőt. Vannak ilyen férfiak, sajnos.

Nekem is volt egy barátnőm, a férje fűvel-fával megcsalta. Amikor kiderült, és a barátnőm kitette, a pasi teljesen kiborult, mindent megígért, stb. a nő visszafogadta, persze minden ment a régiben. Elváltak, a pasi teljesen kikészült. Állította a barátnőmnek, hogy a férfiak ilyenek, és ezt neki el kéne fogadnia. Érdekes módon azóta boldog házasságban él egy másik férfival. De itt is, ha olvasgatsz, sok pasi állítja, hogy neki az jár, még feleség mellett is.

Egyébként van, aki tényleg boldog. Én 11 éve vagyok férjnél, és szeretjük egymást.

2013. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakori, de nem mindenki ilyen.
2013. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!