Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22N - 31F felállásról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22N - 31F felállásról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem volt még 30-as pasim és egy kicsit zavar a korkülönbség, több okból is (még elég komolytalannak érzem magam hozzá képest, plusz mi van, ha ő lassan családot szeretne, én viszont nem, stb.).
2013. okt. 6. 12:53
1 2 3
 11/23 WheneverYouWant ***** válasza:
48%
Hát ez lesz a legnagyobb problema.. Ő valószínűleg hamarabb fog családot akarni... de lesz még több más is... amúgymeg a 30 as pasik gyakran szédítenek 20-25 éves csajokat... beszédülsz megfektet és szeva... viszont ittvagyok én 24.. pont hozzád illek:)
2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha van 31 db fázisvezeték, akkor 31 db nulla vezeték jön ki a 3 eres 1.5-ös kábel végéből. Nem értem miért kellett 9 vezetékről lecsípni a nulla vezetőt. A PE védőföldelés legyen bekötve először. Az általában a zöld-sárga vezetés régi szabvány szerint a piros.
2014. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

nekem 22 évesen (egy éve) volt egy 30 évessel... hát, túlzás, hogy kapcsolatom,fura viszonyban voltunk, a lényeg,hogy nekem azt mondta, hogy ő még egyáltalán nem akar gyereket, sem megállapodni, stb. később a 30 körüli korú pasi barátaim felvilágosítottak, hogy ezt max annak mondják ennyi idősen, AKITŐL nem szeretnének gyereket... :/

amúgy ha még te magad is komolytalannak érzed magad hozzá, akkor lehet, hogy tényleg nem kellene belemenni.

ezen kívül, az a tapasztalatom, hogy azért kezdenek ilyen huszonpár évesekkel a 30-asok vagy akörüliek, hogy megnyugtassák magukat hogy még elég fiatalosak, még elég jó pasik, plusz felvághassanak a hasonló korú haverjaik előtt hogy milyen kis fiatal csajuk van... :/

2014. febr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

te előbb akarsz majd családot mint ő,ne aggódj.

24-26 évesen szokott előjönni ezen ösztön elég keményen,legalábbis a legtöbb nőismerősömnél.

2014. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%

a "felállással" nem lesz baj... :D

de azért kicsit sok a korkülönbség szerintem egy kapcsolathoz

2014. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
22 évvel idősebb a párom 24-46 es jo idelye nagyon jól megvagyunk.
2014. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Én 25/L éves vagyok a párom 40/F és engem sem zavar a korkülönbség, szinte észre sem veszem, sőt nekem tetszik is, hogy ő idősebb. :)
2014. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Én személy szerint öregnek érezném magamhoz a pasit. Nekem a fiatalabbak jönnek be. A férjem is picit több mint 3 évvel fiatalabb:) viszont érettebb a koránál. Ez így pont jó. Amúgy 4 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasodtunk. N/28
2014. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

teljesen ok


hát kiábrándítalak...a 30 éves pasi is tök komolytalan. Az én 36 éves férjem is az :D mérnök ember a lelkem

2014. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 22/N a párom ( de utálom ezt a szót, de nem mondhatom, hogy a pasim :D) 37/F, na erre varrjál gombot! Csak fél éve vagyunk együtt, de nagyon jól kijövünk, mert fiatalos. Szerencsémre se gyereke nincs se exfeleség, így 100%osan velem törődik.😃
2014. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!