Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a felállás...

Mit gondoltok erről a felállásról?

Figyelt kérdés

Ex és én pár hónapja szétmentünk,van egy közös gyerekünk,6évig voltunk együtt.

Nekem van egy új párom,de most oylan helyzetben vagyunk,hogy a gyerkőc minnél többet szertne lenni az apjával.

Kitaláltuk,hogy költözzön haza az apuka hozzánk én és a gyerek mellé,úgy hogy mi "úgy" nem vagyunk együtt.

Én meg közben maradnék az újal csak nem itt találkozgatnánk,aludnánk.

nagyon primitív egy dolog???


2010. nov. 3. 14:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
És az ex ehhez mit szólna?
2010. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Primitivnek nem primitiv, csak nem tudom, hogy a gyakorlatban ez hogy tud mukodni. Szerinted nem zavarna a parodat, hogy a volt ferjeddel elsz egy hazban? A gyereknek jo, ha ott az apja, de nem tudom, hogy milyen kep fog benne kialakulni, hogy ott van apa, de anya massal van. Picit furcsa es kinos lenne ez.
2010. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog inkább ugy fogalmaznék.Ebbe belemegy az uj pasid????Persze a gyerek miatt mindent....na de ha nem müködött együtt,márpedig nem,ha külön mentetetek,akkor ezt el kell majd fogadni a gyerkőcnek is.És ha majd a gyerek azt szeretné h "bujjatok"össze akkor azt is megteszitek?
2010. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kivitelezhetetlen. Ha egyetlen éjszaka sem alszol otthon, akkor minek kell a volt pasinak oda költözni. Vidd a gyereket annyit az apjához amennyit lehet, vagy ő vigye magához... Mellesleg az új pasi se fogja ezt sokáig elviselni, legalábbis én nem tenném, hacsak nem akar melletted más nőt is tartani :)

Ha meg nektek elég a barátságból éljünk továbbra is együtt, akkor eleve minek kellett külön költözni? semmi értelme. ettől még lehet szeretőket tartani, ha azok elfogadják ezt a helyzetet.

2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Az új pasinak iszonyatosan toleránsnak kell lennie, hogy ebbe belemenjen. De nagyobb a valószínűsége, hogy az ex visszaköltözésével ő inkább szépen le fog lépni előbb-utóbb.
2010. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan nem mennék bele az új párod helyében, de ti tudjátok...
2010. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
És amikor nem otthon alszol az uj-pasival, akkor a gyereket éjszakára egyedül hagyod? (az apjával)? Mennyi idős a gyerek, nyilván 6 év alatti. Ha éjjel felébred, nem az anyját szokta keresni? Szerintem a gyerekkel nagy kitolás lenne.
2010. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Igy az apját hiányolja...ha oda költözik akkor az anyját fogja mert az pasizni jár:S
2010. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

Valahol nagyon tisztellek. Észrevetted, hogy a gyermeknek az apjára ugyanúgy szüksége van, sőt most jött egy olyan időszak, amikor méginkább mint eddig.

Ha ezt észrevetted, akkor azt is meg kellene látnod, hogy bár a gyerekért mindent, de ezt azért mégse tedd meg. Új párod nem fogja tolerálni a dolgot, makd szétmentek, a kisfiúnak jön egy anyás korszaka, és megint pár nélkül maradtál a fiaddal.

Ha szereted az új párodat, akkor tarts ki mellette, a gyerek meg láthassa annyit az apukát, amennyit akarja. Sőt ha az életkora megengedi, akkor apánál is aludhat.

Hidd el, ettől nem leszel rossza anya, ez nem azt jelent, hogy eldobod magadtól a gyerekedet, csupán találtál egy megoldást, ami mindenkinek kedvező.

2010. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, az új párod sem igazán értékelné a dolgot,se a gyermeked.Az apa sokat látogassa, és később, ha nagyobb lesz, mondjuk heti2-3 alkalommal az apánál alszik-ha ez megoldható.

Viszont nem tom, de nekem furcsa, hogy egy 6 éves kapcsolatot (amibe gyerek is született) pár hónap alatt le tudtál zárni, olyannyira, hogy már van valakid.

2010. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!