Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a felállás...

Mit gondoltok erről a felállásról?

Figyelt kérdés

Ex és én pár hónapja szétmentünk,van egy közös gyerekünk,6évig voltunk együtt.

Nekem van egy új párom,de most oylan helyzetben vagyunk,hogy a gyerkőc minnél többet szertne lenni az apjával.

Kitaláltuk,hogy költözzön haza az apuka hozzánk én és a gyerek mellé,úgy hogy mi "úgy" nem vagyunk együtt.

Én meg közben maradnék az újal csak nem itt találkozgatnánk,aludnánk.

nagyon primitív egy dolog???


2010. nov. 3. 14:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

Na most lepontozhattok!


Véleményem szerinta kérdező igenis lehet jó anya attó, hogy ilyen helyzetbe került. Keresi a megoldást a helyzetre. Értsük már meg, hogy egy gyereknek nem az anyjára van szüksége, hanem valakire aki egy biztos pont az életében. Nem azért sír éjszaka a gyerek az anyja után, mert neki csak rá van szüksége, hanem mert tudja, hogy ha sír ő lesz az aki odamegy hozzá. A folyamatosan az apuka kel fel hozzá, akkor nem fog az anyjáért sírni.


Attól, hogy a kérdezőnek tönkre ment az előző kapcsolata, amelyből született egy gyerek, még nem kell az életét a gyerekre áldoznia. Persze, fő és elős a gyerek, de ahhoz, hogy kiegyensúlyozottan tudja nevelni igenis szüksége van a saját boldogságára is. Boldogtalan, szomorú, fásult ember nem tud életvidám gyereket nevelni, nem lehet ennyit színészkedni egy gyerek előtt sem.

Miért lenne attól rossz anya, hogy megoldást próbál keresni a gyerek apás korszakára. Hangsúlyozom megoldást!!!!

Akkor lenne ám jó anya, ha ezt figyelmen kívül hagyva a gyerek akaratát, maga mellé kötné, mert ő az ANYJA, és neki joga van ehhez? Ha az apja ellen hangolná, nevelné a gyereket?

A megoldás nem biztos, hogy jó, de az igyekezet, a szándék dícsérendő!

2010. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyetlenn kérdező irt ilyen f.ságot, azt meg a kérdező 18 támogató, javaslatot adó válasz mellett gondolom el tudja engedni simán a füle mellett... Nem kell ezért litániát irni a védelmében! Megfelelően lereagálta őt a kérdező is. Ennyi.
2010. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!

2010. nov. 4. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!