Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a felállás...

Mit gondoltok erről a felállásról?

Figyelt kérdés

Ex és én pár hónapja szétmentünk,van egy közös gyerekünk,6évig voltunk együtt.

Nekem van egy új párom,de most oylan helyzetben vagyunk,hogy a gyerkőc minnél többet szertne lenni az apjával.

Kitaláltuk,hogy költözzön haza az apuka hozzánk én és a gyerek mellé,úgy hogy mi "úgy" nem vagyunk együtt.

Én meg közben maradnék az újal csak nem itt találkozgatnánk,aludnánk.

nagyon primitív egy dolog???


2010. nov. 3. 14:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
és ebbe az új párod belemegy??? mert akkor jó nagy balek. Én nem tudom hogy ezt hogy gondoltátok de kizárt dolognak tartom hogy működne. ha ez a volt párod ötlete volt akkor biztos így akar újra visszaszerezni, ha meg a tiéd akkor meg nem vagy túl rajta és inkább vele lennél mint az új pároddal. Szerintem ez nagyon gáz, és a gyerek sem hülye, ezzel csak mégjobban összezavarjátok. Ha az apjával akar többet lenni akkor add neki oda többször de ne költözzetek össze. (hacsak nem akartok egymástól megint valamit)
2010. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Oltári badarság. a gyereknek ettől nem lesz jobb, ez teljesen egyértelmű. Legyen annyit apával, amennyit ők akarnak együtt lenni és kész. Ne visszafelé, hanem előre haladj!!!
2010. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nevetni fogtok az új párom találta ki,mert valami megoldást akartunk erre :)Furcsa,nem? :D

És a gyerek eddig is annyit volt együtt az apjával amennyit akart,mégsem elég neki,mert vele akar fürödni,aludni,imádja!!!

2010. nov. 3. 17:54
 14/23 anonim ***** válasza:
lehet kövezni....de erre az a megoldás h a gyereknek az apjával kell élni m hozzá jobban húz,ez pedig elég gáz rád nézve...
2010. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy annyit legyen vele, amennyit akar, az értelemszerűen azt jelenti, hogy ha nála akar aludni, fürödni, akkor aludjon, fürödjön ott. Mi ennek az akadálya???

Ha pár napot itt van, pár napot ott, akkor neki nem lesz hiánya semmiben. A szabad napokonmeg mindenki élheti az életét, pasizhat, csajozhat, mikormeg ott a gyerek, akkor meg ő legyen az első. Miért kéne ehhez összeköltözni??? Hülyeség.


Külnben meg ha pár nap apánál lét után meg nem hiányoznál neki, akkor tényleg legyen inkább apánál, akkor neki az a jobb és ez a fontos. Ugye neked is? Mert az exel összeköltözni, az minden, csak NEM a gyerek érdeke...

2010. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen volt már oyan ötletünk az exszel,hogy ott fürdött aludt nála a gyerek,de másnap mondta hogy folyamatosan engem keresett,plusz éjszaka is értem sírt....:(

3éves amúgy.

2010. nov. 3. 18:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Nagyon szép elképzelés de a gyakorlatban nem müködne csak egymást ölnétek, a gyereket is csak össze zavarná elöbb utobb költözne az apja és akkor azt élné meg hogy az apja megint elhagya, és az új komoly kapcsolatodat a gyerek sose fogadná el mert az apja az új miatt ment el.
2010. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A gyereknek kell elmagyarázni,hogy apa és anya már nem lesznek egy pár,mert szerintem a kis ravasz így akar összehozni titeket.
2010. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
3 éves a gyereked, és téged jobban érdekel az új pasi mint a gyereked? Akinek egyértelműen rád lenne szüksége? Megvan a véleményem. De nem írom le, mert nem tűrné a nyomdafestéket.
2010. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A legjobbat akarjuk a gyereknek!!! miről beszélsz? :(
2010. nov. 3. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!