Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kezdjek ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval(21), és nekem nagyon szimpatikus volt ezért felvettem msnre mert meg szerettem volna ismerni.

Beszélgettünk is már párszor, de azóta nem találkoztunk személyesen, csak msnen beszéltünk. (nekem kell ráírni)

Eddig kedves meg cuki volt velem, csak az utóbbi 2x mindig úgy éreztem, hogy lerázott...mert, hogy tanulnia kell mert van vmi beadandója, vagy most jött haza kirándulásról és nagyon fáradt...

Azt nem értem, hogy ha nem akar tőlem semmit akkor mért nem tilt le, vagy mondja meg, hogy hagyjam??

Most nemtom, hogy érdemes e időtvesztegetni rá, vagy kérdezzem meg h mivan?

Vagy leesett e neki egyáltalán, hogy nekem tetszik és azért vettem fel msnre?

Nem értem...vki aki jártasabb a témában nálam, segíteni, hogy mit tegyek?


2009. nov. 8. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Tedd azt, hogy írj még rá 5x. Ha lerázónak érzed találsz egy bábut piros vonallal áthúzva, nah arra rákattintasz, azt csá.


Na jó nem. De valami ilyesmit képzelj el. Lehet tényleg fáradt, vagy tanulnia kellett. Vagy lehet nem akart megbántani a letiltással...


Üdv, bakter

2009. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűb lenne a valóéletben beszélgetni. Mint ott irkálni.
2009. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nem hívom el sehova, mert ugye büszke vagyok...ő meg nem hív el..szval nem találkozunk...mert nem járunk egy társaságba...szval ez van...ciki
2009. nov. 9. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne kezdj vele semmit!

Ha ő nem akar találkozni veled, akkor feleslegesen te se erőltesd rá magad!

Amúgy is a fiúnak kéne kezdeményezni.

Ha te is nagyon bejönnél neki, és amúgy szabad lenne, akkor biztos rádírna, érdeklődne, stb.

2009. nov. 9. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyd hogy rád iron elöször te, és msn en irj ki valamit ami rá jellemző, ha érdekled és elolvassa amit ki irtál , akkor rád fog irni,
2009. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy segítenék...de általában én szedtem fel és nem engem...sztem ma már nem gáz a csajnak kezdeményeznie... ;)
2009. nov. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OK, szerintem sem gáz ha a lány kezdeményez.

De ne görcsölj rajta.


Legközelebb írj rá, próbáld meg oda terelni a szót, hogy valamikor találkozhatnátok! sznél elmenni egy filmre moziba, de nincs kivel, vagy ekkor és akkor bulizni mennél a barátnőiddel és ő eljönne-e? Ennyit még megér.


De ha nem veszi a lapot, és nem akar találkozni veled, akkor utána hagyd békén és nézz másik fiút!

2009. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ez a fiú nem érdemel meg engem!:)

2009. nov. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!