Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan fontos ez? Másnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos ez? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni a párom,hajnali fél 4-ig játszott,filmet nézett.Aludt 3-órát,de ő elvileg nem fáradt.Elég sokat dolgozik,persze szeretne kikapcsolódni.De ezért hajnalig kell játszania,hogy én sem tudjak normálisan aludni?Miért nincs se rám,se önmagára tekintettel?

Amikor szólok neki,hogy kapcsolja már ki a számítógépet,még ő van felháborodva.Másnak is ilyen a párja?Hogy lehet ezt normális keretek között megoldani?


2013. szept. 30. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annak idején én is ilyen voltam,sőt a párom is,de mióta összeköltöztünk,ez megváltozott,sokkal jobb összebújni,este-éjjel :P
2013. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi 8-éve vagyunk együtt és 3-éve együtt is élünk.Régen is játszott,de nem éjszaka.Bár ő ezt azzal magyarázza,hogy én úgy is alszom és így nem zavar engem.De nagyon is zavar.Megbeszéltük már ezt ezerszer,nem is játszik minden nap.Ha azt mondom neki,hogy játszon,de át megyek a másik szobába akkor az úgy nem jó neki.nem tudom mi lenne a jó megoldás.
2013. szept. 30. 12:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát játssz Te is valamit,és nevezzetek ki mondjuk 2 napot a játéknapra.A másik,hogy ne a hálóban legyen a gép,úgy téged sem zavar.
2013. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Téged mi zavar? A tudat,hogy játszik?
2013. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem őt az zavarja,hogy mondjuk hajnali fél négyig játszik a párja,mikor a másik már aludna.Ez nem természetes dolog,engem is zavarna.Éjfélig,egyig az még nem,de fél négyig az már húzós.
2013. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha másik szobában sem alhatsz az beteg
2013. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ha éjfélig játszik nem szólok érte,vagyis nem mindig.

Egy héten 3-4-szer játszik körülbelül.Régebben nem is játszott ennyit,de most a munkahelyén kb.mindenki ezzel játszik.Persze neki is be kellett kapcsolódnia.Mindegy én ezt nő létemre tuti nem érthetem meg,hiszen soha nem voltam oda a számítógépes játékokért.

2013. szept. 30. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nő létemre teljesen megértem :D De sztem csak az tudja tolerálni,aki maga is játszik.Vagy ha nem játszik,akkor nincs egy szobában az illetővel.
2013. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna,mint írtam is.Nekem a hajnali fél néggyel lenne bajom.Mivel együtt is laknak,ezért a barátnőjére tekintettel lehetne a pasi.
2013. szept. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Igazán nem akarok "vészmadár" lenni, de erre nagyon könnyen rá mehet a kapcsolatotok. Tapasztalatból mondom, mert nekem egy 11 éves párkapcsolatom bánta ezt. Sajnos csak az után kaptam észbe mikor már nem volt visszaút.....


Azért kíváncsi lennék melyik online játékkal játszik.

2013. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!