Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is fontos a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is fontos a belső érték? Létezik még ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

18 vagyok,a barátommal másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, pedig ő sem egy adonisz, és én sem vagyok egy bombanő. Normális hétköznapi emberek vagyunk és önzetlenül elfogadtuk egymást úgy ahogy van.

Inkább egymás belső értékeit helyezzük szem elé, és úgy látom, a mai világban ez már kezd eltünni.

Mindenki csak a vagány hűű dejó pasikra és a legtutibb csajokra bukik.

Lehet,hogy én vagyok kicsit régimódi nemtudom,de nekem ez a normális.

Valaki tartozik még az én csoportomba?


2011. jan. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, csak az ilyen emberek nem tartoznak a keresett egyének közé.
2011. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, én a szerelmemmel neten ismerkedtem meg, és ő kíváncsi sem volt , h. hogyan nézek ki, nem akarta , h. befolyásolja őt, a belsőmet akarta először megismerni, aztán a külső meg majd később. Furcsa, mert én is így gondolkodtam, s végül aztán láttuk egymást , de nem csalódtunk :)

mondjuk így van értelme párt választani, a tulajdonságaiba szeretek bele s nem a kinézetébe.

18/L

2011. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gratis30 ***** válasza:
Persze, hogy tartoznak még emberek ebbe a csoportba, csak ahogy az előttemszóló is írta, nincsennek a reflektorfényben. Nekem is a belső a legfontosabb, meg az, hogy külsőre is nekem tetszen a csaj. Az, hogy leszólja más, mert nincs 20kg vakolat a fején minden nap meg nem rakja közszemlére a testi adottságait engem baromira nem érdekel. Lényeg, hogy a tisztelet, szeretet, megértés kölcsönös legyen. Ilyen a jelenlegi párom is és boldog vagyok minden reggel amikor mellette ébredek és vele összebújva no és reggel is ugyanolyan szép mint a nap bármely részében számomra. No és tök átlagos hétköznapi emberkék vagyunk.Aki meg a vagyány külső alapján dönt az általában előbb- utóbb úgyis pofára fog esni.
2011. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy olyanba szerettem bele aki nem az kimondott szexi típus. A belső énjébe voltam szerelmes. Aztán idővel már szépnek/tökéletesnek láttam.

Persze csalódtam benne mert az a kedvesség ami régen még megvolt, egyszerűen eltűnt belőle és elhanyagolt és itt a vége.

2011. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen vannak ilyenek!


Én is ilyen vagyok, azért mert valaki szép, még nem járnék vele... aki pedig a kinézet alapján ítél, az NE MERJEN CSODÁLKOZNI, ha összetörik,játszanak vele stb... mert megérdemli és egyáltalán nem is lehet sajnálni az ilyen embereket...!

2011. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!