Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet? Nagyon fontos,...

Miért lehet? Nagyon fontos, hogy tudjam, másnál is volt/van-e ilyen, vagy vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött,hogy 3 hónapos kisfiam megmagyarázhatatlan sírásokban tör ki.Eszik,tisztába teszem,beszélgetünk,játszunk,majd eltelik kb. 1 másfél óra ,és mint derült égből villámcsapás jön egy sírás,ami olyan keserves,hogy ... A könnyei alól pedig kikukucskál és keresi a tekintetemet,dehát hiába,mert nem tudok segíteni,hisz nem tudom mi lehet a baj.. De nem az van(remélem),hogy kézhez van szoktatva,mert ha felveszem se hagyja abba.Aztán pár perc múlva vége,és vagy ismét "beszélget",vagy-és ez a gyakoribb-elalszik.Ha a játszószőnyegre teszem kaja után,ott is ez a helyzet.Elvan egy ideig,majd kezdődik amit írtam.És ha hagyom hadd sírjon-max.5 perc-akkor úgy sír,hogy belevörösödik és elmegy a hangja.Mi lehet ez?Fájhat valami,vagy???? Akinek van valami tippje,és megoldásjavaslata,kérem írjon! Köszi
2010. júl. 29. 13:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy ez napi 2-3 alkalommal van így.
2010. júl. 29. 13:24
 2/15 anonim ***** válasza:
mindenképp lássa orvos.
2010. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

sztem is vidd el orvoshoz.

tippem, hogy esetleg a foga jön...nem lehet? nem dudorodik az ínye?

2010. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a pocija fáj? Az én lányom akkor tört ki ilyen keserves sírásban, amikor kínozta a kaka vagy a puki. :S
2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pocakfájás? Szelek? Az nagyon tud fájni...:(
2010. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán fáradt már és így altatja magát.
2010. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A hasa nem hinném,hogy fáj,mert arra kap Papaverines oldatot.És szépen hang nélkül oldja meg a dolgát azóta.Csak abból veszem észre,hogy nyög párat és kész. A foga?Ilyen kicsinek már lehet az? (10én lesz 4 hónapos)
2010. júl. 29. 13:36
 8/15 anonim ***** válasza:
nem általános, de bizony lehet a foga is. de ez csak egy tipp volt.
2010. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kisfiam 4és fél hós volt amikor kettő fogának kint volt a hegye.
2010. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem azért csinálja, mert elfárad! sok neki már az inger, ami éri, a színek, hangok, játék, és így próbálja kizárni a külvilágot: sírással. az én babám is többnyire sír, mielőtt elaludna, akkor is, ha éppen kézben van. nem sokat, csak pár percet, van, hogy csak pityereg. aztán mint akiben lemerült az elem, egyszer csak elalszik és kész. ébredni is mindig sírva ébred, nyílik a szeme és már görbül is a szája, ha mellette vagyok, akkor is. a tiéd nem?

próbáld kicsit ingerszegényebb helyre vinni ilyenkor - besötétített szoba, gardrób, spájz, mi a pincelejáróba megyünk, ha más nem segít. ott csak a csupasz falak vannak, semmi más.

2010. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!