Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éves évfordulóra mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves évfordulóra mivel lepitek meg a barátotokat?

Figyelt kérdés
Van már ötletem, de hátha ti tudtok jobbat:) Sajna az ilyenek h pl csináljak neki vacsit nem jön össze mert mindketten a családdal lakunk és a kilakoltatásuk még egy estére sem megoldható.. De más jö ötletek jöhetnek, csak kreatívan ;)

2013. szept. 26. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi decemberbe leszünk 1 éve együtt barátommal és olyat akarok neki csinálni ,hogy veszek ilyen nagy falra akaszthatós parafa táblát és arra amióta összejöttünk azóta készült képeket és megmaradt ilyen nyaralásból valami kis belépőket meg hasonlókat sorrendbe rárakom és kis szövegeket is tűzök hozzájuk. Szeretek inkább kreatívabb dolgokat csinálni ,mint csak venni valamit...igen az is jó ötlet amit te kitaláltál én azt szülinapján vetettem be ,de sajnos itt sem volt megoldható a kilakoltatás teljes mértékben,de azért így is tetszett neki..:)
2013. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos ötlet!! Én is mindig ilyen kreatív dolgokat csinálok neki :D Ez még nem jutott eszembe, de nagyon tetszik :)
2013. szept. 26. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel már a járásunk alatt megbeszéltük hogy évfordulókra nem veszünk ajándékot mert tök felesleges. Inkább az a program ami az első randinkon volt. Mozi, fagyi:) dumcsi...


Házassági évfordulón meg abba az étterembe megyünk ebédelni, ahol az esküvői ebédünk volt.


27/N

2013. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!