Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Ti engeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ti engeditek a barátnőtöket/barátotokat nélkületek bulizni menni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 21:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen mert bízunk egymásban!
2013. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy engedem? Nem rabszolga.
2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok én börtönőr.......

Nyilván nem esik jól, ha ebből rendszert csinál. De hát ott már nagy nem összeillések lehetnek a háttérben. Ilyen még nem volt.

2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kérek senkitől engedélyt, mióta elmúltam 18. És engedélyt sem adok addig semmire, amíg nem anyuka vagyok.
2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Tündöklő Charmander ***** válasza:

barátnőmet nem engedem egyedül mert féltem..


barátom mikor volt őt simán.

2013. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen persze! Épp haverral kezdünk berugni egy nyugis PUB ban, a barátnőm az oszt társaival koncertre megy :P
2013. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze. -.-
2013. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiúk, lányok! Ti ENGEDITEK a barátnőtöket/barátotokat nélkületek bulizni menni? Engeditek??? ezektől kész vagyok. nem az anyád , szóval nincs joga azt mondani hogy nem engedlek el. te jó ég. Milyen hülye kérdés ez ? Inkább úgy kérdezném hogy nektek rosszul esne? nem szabhatjátok meg hogy most nélkülem nem mész bulizni és kész. max azt mondhatod neki hogy én nem örülnék ha nélkülem mennél el. de ezek is olyan pároknál fordul elő akik nem bíznak egymásban. akik biznak egymásban azoknak ez nem is kérdés. és nem csak buliba tud téged megcsalni.
2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a barátnőmmel mindig együtt mentünk bulizni ha mentünk, külön külön nem

nem azért mert félnék, hogy megcsal vagy ő félne, hogy megcsalom csak így éreztük jól magunkat, együtt.. ennyi

2013. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, most is elhúzott..
2013. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!