Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők megtudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megtudnátok bocsájtani egy botlást?

Figyelt kérdés

Az van,hogy 3 hónapig nem láttuk egymást a barátnőmmel.Máshol dolgoztam így nem tudtunk találkozni.Ott volt egy nő,aki engem akart.Sokáig nemet mondtam neki.

Jövő hónapban lenne az évfordulónk,és már ott lent gondolkoztam,hogy megkérem a kezét.

De az utazás előtti bulin nagyon leittam magam,és részegen engedtem a nő csábításának.Szex és szopás nem volt.Csak csók és tapi.

Nagyon bánt a dolog,de nem akarom elveszíteni.Nagyon őrlődök.


2013. szept. 26. 19:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem jobb.

A barátnőm az eddigi legjobb nő a életemben.Akit elveszítettem.

Rendben elmondom neki

2013. szept. 26. 20:10
 12/17 anonim ***** válasza:

"Miért a csaj nem hibás?"

Ő csalta meg a barátnőd?

2013. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ő mászott rám amikor én részeg voltam.Nem gondolkoztam.
2013. szept. 26. 20:12
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt nemrég.Ne másokat kérdezgess erről,hanem állj a barátnőd elé,és tisztázd a dolgot.

Az alkoholra nem lehet fogni semmit.

2013. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha vki kitenne eléd az asztalra egy tömött pénztárcát, te lenyúlnád, aztán a másikat hibáztatnád, h nem kellett volna kísértésbe ejteni! Elég gyenge kifogás. De nem oltalak tovább, van így is elég bajod:-)
2013. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jó döntés, köszönöm, hogy meghallgattál. Nem a szakítás oldalán vagyok, elhiszem, hogy mindkettőtöknek fájdalmas lesz egyedül lenni öt év után, már ha ebben állapodtok meg.

Ha gondolod majd írd meg, mire jutottatok.

19:57 és 20:07-es vagyok.

2013. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megbocsájtani. :(
2013. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!