Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők megtudnátok bocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megtudnátok bocsájtani egy botlást?

Figyelt kérdés

Az van,hogy 3 hónapig nem láttuk egymást a barátnőmmel.Máshol dolgoztam így nem tudtunk találkozni.Ott volt egy nő,aki engem akart.Sokáig nemet mondtam neki.

Jövő hónapban lenne az évfordulónk,és már ott lent gondolkoztam,hogy megkérem a kezét.

De az utazás előtti bulin nagyon leittam magam,és részegen engedtem a nő csábításának.Szex és szopás nem volt.Csak csók és tapi.

Nagyon bánt a dolog,de nem akarom elveszíteni.Nagyon őrlődök.


2013. szept. 26. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. :(
2013. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem tudnék megbocsájtani és újra bízni.
2013. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudnek :// vagy ha igen (ami jelen allaspontom szerint nem valoszinu),akk se lenne mar ugyanaz semmi.
2013. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

:( olyan rossz ezzel tönkre tenni egy majdnem 5 éves boldog kapcsolatot.

Néhány napot kellett volna kibírnom csak :(

2013. szept. 26. 19:47
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, sajnos én sem. Az a helyzet, hogy akármennyire is szeretem az illetőt, tudnám, hogy az egész kapcsolat nem lenne ugyanaz. Ilyenkor bizalmatlanság alakul ki, amit már nem igazán lehet helyrehozni, ráadásul gyakrabban előfordulnak viták, összetűzések. A szakítás előbb vagy utóbb bekövetkezne és én annak a híve vagyok, hogy inkább váljanak el az útjaink "viszonylag békességben", szép emlékekkel, mint az utolsó heteket heves veszekedésekkel, rossz hangulatban tölteni, majd haragban szétmenni.


Mindenképpen mondd el neki, ennyit megérdemel. Innentől úgy is ő dönt...

2013. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szakításon gondolkoztam.Csak azt nem tudom,hogy elmondjam e neki vagy ne.

Csak azt a szemét ribit nem értem miért akart amikor mondtam neki,hogy barátnőm van :(

2013. szept. 26. 19:59
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudnék megbocsájtani. Oda lenne a bizalom, a tisztelet, nem tudnék az illetővel maradni. Te meg nehogy már a csajt hibáztasd!
2013. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért a csaj nem hibás?!
2013. szept. 26. 20:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás ok nélkül - véleményem szerint - nem fair...magában fogja keresni a hibát, azt fogja kérdezni: mit csináltam rosszul, mi az, amit másképp kellett volna...stb. Ha megkérdezi, hogy miért döntöttél így, mit válaszolsz? Az a legegyenesebb, ha elmondod neki, töviről hegyire.

Én nem csak azt a r*bancot helyezném előtérbe (persze az ő részéről is gusztustalan, de az neki nem mindegy?), becsületes dolog, hogy 3 hónapig nemet mondtál, de annál rosszabb, hogy a végén mégis beadtad a derekad és igazából ez nyomja rá a bélyegét a tettedre. Zárójelesen megjegyezném, hogy nem hinném, hogy jobb nő lett volna, mint a barátnőd :/

2013. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!