Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt megtudnátok bocsájtani...

Ti ezt megtudnátok bocsájtani az apátoknak?

Figyelt kérdés
Szombaton lesz az esküvőm és ma tudtam meg hogy az apám nem akar eljönni. A történet előzménye az, hogy a héten az élettársa megpróbált vele szakítani, de ő megfenyegette. Én a mostoha anyám mellé álltam, annyival hogy leírtam neki azt, hogy rám számíthat bármiben és írjon nyugodtan bármikor. Most apám az egész családra haragszik mert mellette nem áll ki senki. Velem nem hajlandó szóba állni. Amikor kicsi voltam, kb 4 éves, ő elhagyott. 7 évvel ezelőtt harcolt értem a bíróságon. Nem tudom ennek mi értelme volt. Teljesen össze vagyok zavarodva, haragszom rá. Írjak neki egy sms-t? Beszélni nem tudok vele most már. Ti mit tennétek?
2013. szept. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt helyes, hogy téged is belekevertek a magánéletükbe, mert ez csak az ő dolguk, de ha már megtették legalább ne sértődne meg amiért a másik mellé álltál. Én az a típus vagyok aki nem tud nyugodtan aludni, ezért én biztosan megpróbálnék beszélni vele, vagy legalább sms-ben leírni, hogy sokat jelentene ha ott lenne az esküvőn. Ha nem válaszol, lelke rajta, de te legalább megnyugodnál.
2013. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Figyelj az apád bunkó ha nem egy el az esküvődre. De megértem a helyzetedet engem is elhagyott apám voltam kb 2 éves. Ha apád tanúsít feléd érdeklődést, törődik veled, megbánta amit régen tett, és látod is rajta próbálkozik javítani a helyzeten, akkor mindenképp foglalkozz vele. De csak ha hiányzik mint apa. Sajnos ez a legszarabb érzés amikor apa nélkül nősz fel. Én beszélnék vele személyesen ha higgadt állapotban van. Mondjuk VALAHOL megértheted feldúlt dühös.. őgyérzi senki nem érti meg. F/18
2013. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kicsit eltértem a kérdéstől. Ne haragudj. :D
2013. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én alapból nem bocsátottam volna meg neki ezt az egészet. Olvastam tőled korábban egy kérdést erről, ott színesebbek a dolgok.

Amikor 4 éves voltál, elhagyott. Embereket fenyeget, agresszívan viselkedik, és rád is haragszik, mert nem adsz neki igazat az ámokfutásában.

Mi lesz most? Nem megy el az esküvődre, aztán örökké haragszik rád, hogy így is megtartottad az esküvőt? Vagy megesküdsz úgy, hogy nincs ott, később pedig kibékültök?

2013. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem leszek népszerű , meg nem ismerem az előzményeket mint itt többen, de neked hogy esne ha a vőlegényed szakítani akarna veled és apád mellé állt volna? Ezt sem tudod megbocsátani neki könnyen h az esküvődre nem akar elmenni, azt meg tudnád talán?
2013. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DeAnn ***** válasza:
én sem tudom az előzményeket, de úgy értelmezem, hogy szeretnéd, hogy ott legyen az esküvődön. szerintem beszéld meg a mostohaanyáddal, hogy apud mikor van otthon, és átmész hozzájuk, neki meg éppen el kelljen mennie, hogy apád ne tudjon kibújni a veled való beszélgetés alól. egy próbát megérhet.
2013. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!