Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? (sexchat)

Figyelt kérdés

A pasim más nőktől kéreget meztelen képeket, és egy olyan lánnyal sexchatel akit ismer, régen rá volt mozdulva...

néha lebukik akkor szánja bánja de újból előfordul.

És az sem esik nehezére, hogy akárkinek megmondja mit tenne vele stb, sex chat közben is ez zajlik : Hogy ha ott lenne mit hogy csinálna vele stb...

Hozzá kell tennem: nincs rám panasz a sexben, elég perverz vagyok, hogy szeressen a kis játékait, mindenre vevő vagyok. Még 1 éve sem vagyunk együtt. És ha ez nem lenne tökéletes lenne minden, állítólag imád én vagyok a mindene, közös jövő, és törődik is velem, kivéve ha megzakkan !

Nem bízok már meg benne, sőt azt is elképzelem róla h fizetős vagy ingyenes netes ismeretlen lányokkal csinálja ugyanezt


2013. szept. 26. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

akkor csináld te is ezt más pasikkal, hogy megtudja, neked ez milyen rosszul esik


a másik lehetőség, hogy szakítasz vele

2013. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És még együtt vagy vele? Azért csinálja, mert tűröd. Magaddal is kezet foghatsz.
2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adj neki ultimátumot: v nem fogja ezt csinalni, v ha továbbra is, akk otthagyod és mással leszel boldog!

Én biztos, h nem tűrném ezt el, ha van 1 normális kapcsolata és ha nincs oka panaszra sem, akk úgy legyen boldog, végülis ő választott, h te leszel a párja! :)

2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sexchatelj vele te is, mert erre izgul.
2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És még együtt vagy vele? Azért csinálja, mert tűröd. Magaddal is kezet foghatsz.
2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de még ha neten is, de más előtt veri ki, az simán megcsalás. Ki sem írnám ezt a kérdést, már repülne is, de szerintem még meg is rúgdalnám.
2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!