Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem segíteni? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Beleszerettema Tanárnőmbe..amikor meglátom remegek és dobog a szívem. Már lassan fél éve ezt érzem, egyzserűen nem tudom elfelejteni. Valaki volt már ilyen helyzetben? Lány vagyok!! Kérlek ha igen irjátok meg vagy ha tudnátok valami tanácsod adni azt megköszönném ! normális válaszokta kérek. Akár privátban is.:)

2013. szept. 26. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
igen.. voltam/vagyok is :D de én már elrontottam...
2013. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még jó h dobog a szived..szegény Akeem Adamsnek most nem nagyon :(
2013. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Turismo ***** válasza:
Általában szerintem ezen mindenki átesik, hogy a tanárnője vagy a tanárja megtetszik neki, de ebből ki lehet nőni.. Nekem ez olyan 12 éves koromban lehetett.
2013. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 :( remélem mielőbb meggyógyul, bocsi az offért :\
2013. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van már egy éve. :( (én ia lány vagyok)
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ugyanez van! Én is lány vagyok, én már 5 éve szerelmes vagyok az ofőmbe! Én csak azt a tanácsot tudom adni, hogy ha jó a viszonyotok akkor beszélgess vele sokat és mondd el neki a problémáid...így többet tudsz vele lenni. Remélem tudtam segíteni
2013. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!