Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet közös jövőnk? Voltatok hasonló helyzetben? (Magasabb vagyok nála)

Figyelt kérdés

Alapjáraton az alacsonyabb fiúk akkor sem tetszettek sosem ha helyesek voltak,és nem is ismerkedtem velük. De most megismertem Őt,elsőre megfogott. 5-7 cm lehet köztünk? Két hete minden nap 0-24 órában kb beszélgetünk. Az a durva,hogy mellette önmagam adom. Azt mondta ő is,még sosem találkozott hozzám hasonló lánnyal aki külsőre-belsőre így megfogja. Nagyon össze passzolunk. Tudnám őt szeretni,nagyon,már most is imádom. Megtörtént a csók és most együtt vagyunk.

Engem zavar h magasabb vagyok,nem tudok rá férfiként nézni és valahogy még nem is csókolóztunk úgy rendesen,mert nem érzem a hévet. Eddig mindig idősebb magasabb barátaim voltak,ő egyidős alacsonyabb,kicsit még feszélyezett vagyok mellette,nem merem kezdeményezni a komolyabb dolgokat. De közben ha ránézek kis pillangócskák a gyomromban,legszivesebben sosem engedném el a kezét..A hajnalig tartó beszélgetéseink.. Ilyet még sosem éreztem senkivel! Mit gondoltok? Nagy akadály lehet? úgy bénázok mellette mint egy nem tudom mi,egy normális nyelvescsókot nem adtam még neki. Persze még nem maradtunk úgy kettesben,ez majd kialakul. De ha úgy érzem mellette boldog lehetnék hülyeség lenne a +5 cm miatt ezt eldobni. Csak félek h később sem tudom magam elengedni!:/

Voltatok hasonló helyzetben?



2013. aug. 10. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
azt hozzá kell tenni hogy nagyon kedves,érett gondolkodású fiú,isteni cuki mosollyal és isteni testtel:)
2013. aug. 10. 18:09
 2/5 Megmondó Ember ***** válasza:

A kérdésbe leírtad a választ is, idézem: "hülyeség lenne a +5 cm miatt ezt eldobni". Azok után amiket írtál nehogy emiatt szakíts vele!


Úgy veszem észre nagyon a magasságára koncentrálsz, hagyd a fenébe, ne is gondolj rá, hogy milyen magas, engedd el magad.

2013. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz hosszú életű a dolog. Hiába passzoltok annyira, ha külsőleg nem jön be, akkor nem fogsz tudni beleszeretni.
2013. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

epp ezaz h iszonyatosan bejon:)) csak az zavar h coloska vagyok. de nem erdekel amugy mellette,meg hogy mast mit mond,es ezert nem fogom eldobni ot :) csak attol felek h nem fog tudni kialakulni koztunk a normalis kapcsolat mert hamar meglehet unni ha sose jon osse egy normalis csok se. Na de meg csak 3. nap,barmi kisulhet belole:) jol erzem most igy magam vele...

2013. aug. 10. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
te a magas ő a pici szem magasságban a cici
2013. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!