Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Levélben szakítottam, a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levélben szakítottam, a srác ezt írta vissza, mit jelent?

Figyelt kérdés
szóval ez volt a válasz: "Ha így érzel, nyilvánvalóan nem vagyunk egymáshoz valók. Azt hiszem igazad van, hagyjuk a francba. Remélem szép életed lesz. Puszi"
2013. szept. 21. 21:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

"nemi s értem mit pofázok neked de annyira felhúznak az ilyen szinten buta emberek hogy az félelmetes, na mindegy jelentelek is itt nekem ne pattogj az iq lájtos fasséágoddal."


Aranybogár, attól, hogy valaki nem ért egyet veled, még nem lesz ostoba, vagy hülye. Szimplán nem egyezik a véleményünk, és a kérdésedre válaszoltam. Leírtam, hogy szerintem azért nem méltatott válaszra, mert te nem tisztelted meg azzal, hogy normálisan emberhez méltóan, élőszóban szakits vele.

Ami a jelentést illeti, leszarom, méghozzá nagyon nagy ívben. Szerintem a modik is le fogják, ugyanis nem voltam se trágár se rasszista se stb. Más pedig nem nagyon szokta érdekelni őket. Egyébként mi ez óvoda? Ovónéni, a Karcsi meghúzta a hajam?! Amúgy hány éves vagy, mert kb. úgy viselkedsz, mint egy 14 éves kislány.

2013. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 HBozont válasza:

Levélbe szerintem is furcsa de a ti dolgotok

De hogy ez mit jelent én csak annyit mondok hogy pontosan azt ami le van írva egy fokkal se jelent se többet se kevesebbet.

Ne akarj vele semmit megbeszélni ezek alapján Ő nem akar veled semmit megbeszélni azt meg hogy te mit akarsz a szakítás után szerintem hidegen hagyja.

2013. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
nem, nem arról van szó hoyg szimplán nem egyezik a véleményünk, hanem arról hogy idratlan ostobaságokat beszélsz és még akkor is kötöd az ebet a karóhoz, ha előbb szépen aztán meg kevésbé szépen elmagyarázom, megindoklom hogy miért nincs igazad. Csak hajtogatod hogy de mert személyesen kell szakítani. A legutóbbi kapcsolatomban 8000 km távról szakítottunk emailben, problem?
2013. szept. 21. 22:53
 44/51 anonim ***** válasza:

Amúgy miért nem a közeledben keresel pasit?

Könnyebb lenne a szakítás.

Ráadásul minden nap tudnátok dugni.... :-P

2013. szept. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Ez szimplán elvi kérdés, a távolság pedig mint már írtam az információ korában rohadtul nem számít. Megjegyzem nekem soha semmi problémát nem okozott telefonon beszélgetni, még a holland rokonaimmal sem, pedig angolul kommunikálunk, ami egyikőnknek sem az anyanyelve. Gyártod a kifogásokat, én meg szimplán lesöpröm őket, mert mindet meg lehetett volna oldani, csak nem akartad. Te ezen felkapod a vizet, és én vagyok a hülye :-D.
2013. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
69es pajor fizikai kínszenvedés olvasni téged, annyira ostoba vagy. Az ilyen szintű magabiztos buta arrogancia félelmetes és ijesztő.
2013. szept. 21. 23:04
 47/51 anonim ***** válasza:
mennyit voltatok együtt?
2013. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

"69es pajor fizikai kínszenvedés olvasni téged, annyira ostoba vagy."


Aranyom, személyeskedésen, és gerinctelen viselkedésen kívül eddig nem sokat produkáltál, szóval lehetek én bármilyen ostoba, te ígyis-úgyis bőven alulmúlsz engem.

2013. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem tartott sokáig, három hónapos távkapcsolat volt, az elején munka miatt még hetekre el is kellett utaznom. De minden nap kerestük egymást ezalatt skypeon vagy emailben, több órás beszélgetések stb,és amikor tehettük szabit vettünk ki hogy együtt lehessünk. De elég necces volt. Szóval ez egy bimbódzó kapcsolat lezárása volt inkább.
2013. szept. 21. 23:25
 50/51 anonim ***** válasza:

"Normális nő SOHA nem szakít levélben, emailben, sms-ben"


Azért ezt én vitatnám. Normális ember is szakít nem személyesen, ha megvan rá az oka. Jelen esetben a nagy távolság, ami szerintem teljesen reális indok!!! Tehát nem kéne ok nélkül betámadni a kérdezőt, mert itt igen is volt indok, és kész.


Én is szakítottam már, bár én smsben, és speciel azért mert a pasi teljesen hülyének akart nézni engem, és azt hitte majd amikor ő úgy gondolja akkor ugrok, és lihegve várom a hívását, találkozót.


Hát rohadtul nem így működik.

Igen is smsben szakítottam vele, mert volt köztünk konfliktus, és utána teljesen semmibe vett.Esélyt se adott, megbeszélni a dolgot, amit én javasoltam.. Nem hogy még ezek után személyesen szakítsak, amikor találkozni se volt hajlandó? Ne röhögtesd már ki magad....


Hirtelen már nem volt ideje találkozni ... ja persze...addig érdekes mód mindig ráért hétvégén amíg, az a konfliktus nem volt köztünk. És még azt hitte én fogok neki pitizni egy találkáért hogy megbeszéljük. Hát nem, és igen is nem tartottam méltónak arra, hogy személyesen dobjam ki!!!


Neked kérdező pedig: Szerintem ezt úgy értette az exed, hogy csalódott, amiért nem tartottál ki mellette, és mérges is "hagyjuk a francba" résznél ez kitűnik, de elfogadja a döntésedet, és nem kíván neked rosszat a továbbiakban.


Szerintem kb ennyi, tehát tényleg azt írta amit érez, esetleg visszafogta némileg a haragját.


27/N

2013. szept. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!