Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora katasztrófa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora katasztrófa szinglinek lenni? :D

Figyelt kérdés
Mindenki itt sír, szerintem tök jó, hogy nem függsz senkitől azt csinálsz amit akarsz:D Miért ennyire rossz szinglinek lenni? Nem értem. 20/L

2013. szept. 8. 22:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha lenne szexkapcsolatom akkor biztos h egy ideig nem keresnék barátnőt.

Úgy lennék vele hogy majd alakul a dolog.

Csakhogy se barátnő, se olyan akivel kavarok, se randi, se szexkapcsolat, se egyéjszakás...

2013. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
szexkapcsolat, meg ilyenek az ribiség de te tudod :D
2013. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Majd megérted később. A nők általában családot szeretnének. És neked nem lesz, csak másnak. Magányos leszel, és Te más férjére fogsz vadászni és a feleségek meg rád.
2013. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22 éves lány vagyok, az életem nagy részét egyedül töltöttem. Volt egy másfél éves és egy fél éves kapcsolatom. A másfél éves az szép is volt, a fél éves viszont tele veszekedésekkel. Erre többet nincs szükségem. És most ne jöjjön senki sem azzal, hogy két ember alapján ítélek meg mindenkit. Nem akarok olyan kapcsolatot, amit nem lehet építgetni, ahol nem minden oké. Nekem csak akkor kell kapcsolat, ha tudom, hogy abból később házasság és gyerekek lesznek. Addig meg elvagyok egyedül. Soha nem volt szükségem senkire sem. Néha rossz, ha a barátnőim mind a párjukkal vannak, én meg egyedül, de az alkalmanként van és aztán minden megy a régi szerint. Lehet, hogy túl nagyok az elvárásaim, de majd jön valaki, aki megfelel nekik, addig pedig élvezem az egyedüllétet. :)
2013. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nekem tiszta f***a egyedül nem kell tvájlájtot néznem barátnőmel nyugodtan elfeküdhetek az ágyon meg amúgyse vagyok társas lény meg ott van a jobb kezem
2013. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó így. Ha éppen olyanom van (bár nem nagyon szokott) hogy ölelgessen meg valaki meg ilyenek akkor van olyan fiú barátom aki szívesen vállalkozik rá, szabadidőmet is van kivel eltölteni és szex is akad, pont tegnap voltam egy tök jó pasival hmm
2013. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fura, én nem érzem hogy olyan katasztrófa lenne nekem.

Az enyém az egész időm, nem kell senkire költenem, nem kell senki miatt idegeskedni, nem kell senkinek megfelelni, nem kell senkiért felelősséget vállalnom, és így tovább.

Kisfiúként azt hiszi az ember, a töke csak pisilésre való. Öregkorára viszont meg is győződik erről.

2013. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tégy úgy ahogy neked jó a többit meg sz..d le.

Mindkettőnek meg van az előnye is és hátránya is.


Én nem ítélkezem lényeg érezd jól magad aztán h ezt miképpen teszed, pénzed, időd mire áldozod.

Te dolgod, lelked rajta.


24 F

2013. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem katasztrófa, csak vannak emberek , akik nem szeretnek egyedül lenni....Vágynak az ölelésre, csókra, érzelmekre, szexre(olyannal, akitől nem köszönök el másnap idegenként)


Én ilyen típus vagyok. Nagyon utáltam egyedül lenni. Engem a magány vett rá 2 egy éjszakás kalandra is, és arra is, hogy olyanoknak adjak esélyt, akiket normál esetben első vagy második körben messzire elkerülnék, mert lerí róluk, hogy csak ki akartak használni.


De szerencsére már nincs ezzel gondom. Nagyon fárasztó volt 5 évet végigszenvedni pocsék kapcsolatokkal, pocsék randikkal míg végre 24 évesen megtaláltam az igazit.


Már lassan 2 éve házasok vagyunk, és most is azt gondolom, hogy nekem kell az, hogy olyannal legyek akit szeretek, és ő is, törődik velem, nem mindig egy vad idegen legyen az aki az ágyamból kimászik.


Amúgy sem tudott soha más pasi kielégíteni (szó szerint), a férjemen kívül.


27/N

2013. szept. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!