Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora katasztrófa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora katasztrófa szinglinek lenni? :D

Figyelt kérdés
Mindenki itt sír, szerintem tök jó, hogy nem függsz senkitől azt csinálsz amit akarsz:D Miért ennyire rossz szinglinek lenni? Nem értem. 20/L

2013. szept. 8. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok kétségbeesve, de azért tudnak hiányozni azok a jóleső dolgok (csók, ölelés, támogatás, társaság) , amit egy párkapcsolat nyújt. Ideális esetben persze :)
2013. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
azért mert csak a kezeddel folytathatsz szexuális kapcsolatot
2013. szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A szexhiányon kívül csak pozitív oldala van az egyedüllétnek.
2013. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Mert 50% kanos 50% meg szeretet éhes.

Én a második kategóriából való vagyok.

Akik meg örülnek az egyedül létnek azoknak 50%-a legbelül egy kapcsolatra vágyik 50%- meg beteg, vagy mi...

2013. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Személye válogatja. Nekem egy picit se hiányzik a párkapcsolat.
2013. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azt ne felejtsd el, hogy 20 éves csajként; ha egy kis szeretet-és szexhiányod van, akkor csak egy telefon és azonnal találsz valakit, aki megdug és akár veled is alszik.Másnap meg kalap-kabát és semmi sértődés.

Azért így másabb!

2013. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szexhiány ellen feltalálták az egyéjszakásat vagy barátság extrákkalt..
2013. szept. 8. 22:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem sírok,de azért tudna jól esni,ha megint lenne valakim.
2013. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem katasztrófa,egyszerűbb. Semmi érzelmi hullám,semmi kiszámíthatatlanság és tudok koncentrálni a sulira,vannak olyan céljaim amiket nem tűztem volna ki ha lett volna valakim,stb..:) DE! Azért egy-egy este mikor úgy magamban vagyok,elfantáziálok,hogy azért mégis milyen jó lenne ölelgetni valakit,vagy ha nem mindent csak magamért tennék,hanem érte meg hogy mennyi mindent csinálhatnánk együtt és hogy teljesen más életem lenne.:) Csak nem tudom,hogy nem-e hiányozna akkor ez? Szerintem azért élvezném. Nem akarok minden áron magamnak párt,nem hajszolom,nem sírok ezen,jó ez így,de mindenesetre nagyon örülnék neki,ha valaki észrevenne,az biztos. Jóból is megárt a sok már,ha éveken keresztül csinálod,kicsit unalmas és egyhangú ez így. Olyan,mint egy lakatlan sziget. az is csak pár napig jó móka,utána előbb-utóbb mindenki vágyna rá,hogy legyen vele valaki. ;)

17L

2013. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"szexhiány ellen feltalálták az egyéjszakásat vagy barátság extrákkalt.."


Erről beszélek! Neked ez semmi, másnak meg lehetetlen! Fiatal lányként úgysem vagy képes megérteni!

2013. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!