Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Egy szerelmi katasztrófa)

Figyelt kérdés

A barátnőm (nevezzük pl Évának) jár egy sráccal (nevezzük pl Ádámnak) kb 9 hónapja. Én nagyon nem bírom Ádámot eleve amiatt amiket már tudtam róla azelőtt mielőtt összejött volna a barátnőmmel, de most hogy a szemem láttára teszi tönkre a barátnőmet és én nem tudok csinálni semmit azt már nem bírom. Kb. 4 hónapja Éva állandóan szomorú idézeteket, verset, zenét stb rak ki egy közösségi oldalon.(szerencsére ezt abbahagyta kb egy hónapja). És mindig mikor rákérdeztem h na mi van akkor azt mondta h minden rendben hiába győzködték a többi barátai is hogy hagyja már ott azt a srácot ő nem hagyja ott mert szerelmes belé, pedig annyi fájdalmat okoz neki, csak a szerelem elvakítja... Ádám számára a haverok a legfontosabbak állandóan velük lóg, a barátnőmmel nem foglalkozott soha mikor sírt, szomorú volt, kilátástalanok voltak a dolgok, (persze őmiatta) hanem szórakozott.Aztán mikor szakított Ádám végre Évával mert Ádám azt mondta Évának, hogy már nem szereti egy-két hét múlva Ádám visszaédesgette magához Évát ilyen tipikus csajozós dumával.Erre én megkérdeztem Évát hogy mi van ha csak arra kellesz hogy lefeküdjön veled? Erre azt mondta h majd szemmel tartsa meg amúgy is állandóan azt mondogatta h meg kell nevelni. De ezt a hülyegyereket nem lehet!

Éva 19

Ádám 29 éves

Segítsetek kérlek ti mit tennétek? Mivel hatnátok a barátnőtökre ha ilyen helyzetbe kerülnétek?

(Kérlek ne azt írjátok hogy aki hülye haljon meg)

Hanem normális választ, ha tudtok!


2012. máj. 24. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene magyaráznod valahogy Évának hogy ez a kapcsolat miért nem jó neki miért nem müködik rendesen hátha belátja vagy ha ez sem jó akkor bizonyitsd valahogy be hogy ez az Ádám milyen is valójában vele , vagy azt hogy megcsalja mert valoszinüleg azt is megteszi .
2012. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiflitolvaj ***** válasza:
Semmi értelme, majd egyszer rájön magától, vagy nem. Akkor mondhatod, hogy bezzeg te figyelmeztetted. Szerintem ennyi a maximum, amit tehetsz, az ő élete.
2012. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerelmes embernek mondhatnak akármit, fejjel megy a falnak... Egyszer egy hosszabb beszélgetést megérne hova vezet ez az egész és hogy képzeli, hogy 19 évesen "megnevelhet" egy 29 éves férfit... Ha most nem szedett magára elég érettséget akkor majd pont ő...
2012. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne üsd az orrod más dolgába, hanem foglalkozz a saját magánéleteddel

ha Évának így jó, hát csinálja! joga van úgy elcseszni az életét, ahogy csak akarja

de lehet, hogy ő olyan típus, aki ezt "élvezi", szóval hagyd békén

2012. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!