Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek a párom szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek a párom szemében kicsit értékesebb?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy nem ez a legmegfelelőbb megfogalmazás, de részletezem.

Főleg az utóbbi időben azt vettem észre, hogy én teszek meg jóval többet a kapcsolatunkért és mindenért.

Én intézek mindent, én telefonálok teszek-veszek, és ugrálom körbe a párom, míg neki ez már szinte természetes, de visszafelé ezt nem nagyon tapasztalom.


Ha van valami lehetetlen helyzet, akkor ő csak azt hajtogatja, hogy most mit csináljak, vagy rákérdezek, hogy akkor most mi lesz, akkor csak annyi a válasza, hogy nem tudom. És mindig minden esetben én oldom meg a problémákat.


Ja, és én vagyok a nő, tehát így még rosszabb érzés.


2013. szept. 8. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A párod elkényelmesedett, mert tudja, hogy majd te döntesz, elrendezel mindent. Te kezdted el hordani a nadrágot, ami őt legalább annnyira zavarhatja, mint téged, ha nem jobban. Hagyd, hogy maguktól alakuljanak a dolgok, hogy ő is intézkedjen, döntéseket hozzon, várjál türelemmel, hogy újra kezdeményezzen. Ha fontos neki még a kapcsolat akkor fog lépni, hogy felrázza!
2013. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: akkor ne tedd ezeket.
2013. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy te intézed az ügyeket, hisz ez épp azért van, mert őt nem érdekli. És ez az igazi baj. Ha valamelyik felet már nem érdekli, hogy mi van a másikkal, ott már bajok vannak...
2013. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem foglalkozni a dolgokkal, mert akkor eluralkodik a pokol. Vagy várjak X ideig ilyenkor aztán lesz ami lesz?
2013. szept. 8. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne viselkedj úgy, mint egy cseléd!
2013. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Sajnos ezt az elején rontottuk el... Elkényelmesednek, megszokják, elvárják. Sajnos így megy ez:( Nagyon nem jó érzés, de a mi hibánk
2013. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!