Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő? Értelmes válaszokat.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Barátnőm testévre aki lány ( 20 éves ) már vagy 1 hónapja ha nem több találkozgat egy sráccal de csak sétálgatnak semmi több. Régebben kérdeztem bánná e ha meg csókolja meg ilyesmi azt mondja nem. azóta az egyik barátnője bekevert, mert kitalált csomó baromságot. Azóta meg azt mondja neki hogy még várjanak meg hogy ő még nem készült fel új kapcsolatra kb nyár elején lett vége egy 2 éves kapcsolatának. De azóta is találkozgatnak de nincsen semmi. Szerintetek ? kihasználja a gyereket, de ha igen miért , mi értelme ennek ? Vagy szerintetek a srác mit csináljon. a srác 19 lesz idén. Meg amm a srác elégé bele van habarodva a lányba. Nem érdekel olyan válasz amiben az szerepel hogy ez engem miért érdekel. Bírom a gyereket ennyi :D
2013. szept. 6. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudtam dekódolni a kérdést
2013. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért használná ki? :D csak ismerkednek.. ennyi..
2013. szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy hónapja minden nap találkoznak , jó nem minden nap 10 napból 9 szer. szerintem ennyi idő már túl van az ismerkedési fázison.
2013. szept. 6. 01:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért számítana kihasználásnak, ha nem is csinálnak semmit csak találkoznak? :D Nézz utána a kihasználás szónak.
2013. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te nézzél utána ha minden nap találkozgatsz valakivel és csak vagytok hogy a lány elüsse az idejét mert nincs amit tudna csinálni délutánonként, a gyerek meg mindig belemegy a találkozásba mert bele van esve, az szerintem valamilyen fokú kihasználás. De ha jól sejtem te is lány vagy, ha ilyen a felfogásod.
2013. szept. 6. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a pasimmal 3 hónapig találkozgattunk! Ráadásul ő volt a lassú, ő nem lépett. Mellesleg, a lány szépen megmondta, h még nem kész egy új kapcsolatra, a pasi meg jól érzi magát vele. Most komolyan, mi van ebben? 2 ember jól érzi magát a másik jelenlétében... húúú, de nagy kihasználás:D
2013. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se használja ki a csaj. Ismerkednek, jól érzik magukat ezt olyan nehéz felfogni??
2013. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, kérdező! 16 éves koromban fél évembe került, mire sikerült magamba bolondítanom a gimi legszebb csaját, aki ráadásul 18 volt akkor. Na és? Megérte. Az általad felvázolt esetben senki nem használ ki senkit. Barátkoznak ismerkednek, kóstolgatják egymást.
2013. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy használja ki?Pénzt kér tőle?Ajándékokat vagy mi?Téged ez mit zavar?Irigykedsz?
2013. okt. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!