Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leccives tudnatok ertelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leccives tudnatok ertelmes valaszokat adni a problemamra? Sokat segitene . Elore is koszi .

Figyelt kérdés
A baratom 18,en meg 15 vagyok..Nagyon szeretem ot,es o is engem,tervezgessuk az elso alkalmat,de en igen szegyenlos vagyok,nem merek levetkozni elotte,mert tudom nincs jo testem es ez zavar is engem..Most nem a testsulyra gondolok az ugy sztem 165 cm-nel az 55 kg meg nem veszes..Most ugy a melleimre gondoltam,nincsenek vlmi nagy melleim es sztem ot is fogja zavarni..Mindig mondja hogy elotte ne legyek szegyenlos mert hogy neki rajtam minden tetszik..Sokszor ezzel a mondattal nem is a testemre celoz,hanem a szemeimre,mosolyomra..Meg igy megdicseri a testem is,de tudom hogy nincs jo testem es nem tudom hogy tetszhet neki ha meg nem is latott ruha nelkul,csak ugy melltartoba meg tangaba .. Meg tudom hogy nem en lennek neki az elso baratnoje,mar latott par lanyt meztelenul is,es mi ha en nem tetszenek ugy neki ? Ha a tobbi exbaratnojehez hasonlitana ?
2013. aug. 26. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
az ilyen szerencsétleneknek találták ki a plasztikai sebészetet
2013. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd,nem a te sportod és még korai is.
2013. aug. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyílván a barátod úgy szeret téged, ahogy vagy.
2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezeket felejtsd is el! Ha tényleg szeret akkor egyáltalán nem fogja érdekelni hogy kivsi a melled
2013. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem még ennyi evés korba a plasztikai sebészet nem annyira jó ötlet..

És köszi a válaszokat .. :)

2013. aug. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!