Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Kezdem hülyén érezni magam. Normális válaszokat pls!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan egy éve hogy együtt vagyunk. De én kezdek kicsit megbolondulni. Úgy érzem,mintha felcserélődtek volna a szerepek. Kb. mintha én lennék a lány ő meg a fiú. Mind a ketten dolgozunk egész nyáron. Nagyon kevés időt töltünk együtt. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak amikor lenne szabadidőnk mindkettőnknek ő néha bulizni jár a barátnőivel....szórakozóhelyekre. Ami eléggé zavar. Ezzel mondjuk nem is lenne baj, mert oké menjen. De az zavar, hogy nekem kell szinte rászólnom, hogy hahó, velem is kéne lenned. Mert én szinte sehova nem járok, csak néha beugrunk 1-2 sörre a haverokkal a törzshelyünkre, de azt is csak akkor ha ő éppen nem ér rá és nem tudunk találkozni. Ő viszont kijelentette, hogy ő nem fog "begyöpösödni" miattam, hanem neki erre a szabadságra szüksége van. De engem annyira zavar, hogy nem alkalmazkodik. Szerintem nem is próbál vagy nem tudom. Nagyon szeretem ez biztos. De nem tudom meddig fogom bírni ezt. Nem vagyok biztos benne hogy jó vége lesz. Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy én legyek a legfontosabb számára? Mert néha úgy érzem, hogy a fontossági sorrend első 3 helyén sem vagyok. És furán érzem magam emiatt, hogy most ilyen problémám van. De teljesen kikészülök miatta.

20/F


2013. júl. 28. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális választ írok, bár tudom, úgyse fogsz rám hallgatni. Ez a lány nem szeret téged. :( Szerintem dobd ki.
2013. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből egyértelmű, hogy te jobban odavagy érte, mint ő érted.

Szerintem a barátnőd kezdi természetesnek venni, hogy te vagy neki, úgyhogy kicsit fel kéne világosítani a lánykát, hogyha ezt továbbra is így folytatja, akkor le is út, fel is út.

2013. júl. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy tudnál tenni bármit is hogy módosuljon az értékrendje. Próbálj meg beszélni erről vele hogy te ezt már egyre kevésbé bírod. Mondd neki hogy szeretnéd ha kicsit többet találkoznátok, ami nem azt jelenti hogy akkor most minden pillanatban veled kell hogy legyen, nyugodtan menjen el a barátnőivel szórakozni de mellette igenis szakítson időt arra is hogy veled legyen. A párkapcsolat kompromisszumokon alapul, ha ő nem tesz a kapcsolatért tényleg nincs túl nagy jövője ennek:/
2013. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lekéne ülnötök(mikor van végre időtök) és megbeszélni a helyzezet mert ez nem fer.Sajnos ami köztrttrk meg az nem a hosszú kapcsolat titka..
2013. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Először is tudd, hogy senki nem függ senkitől. Szóval Te is és a Barátnőd is igazából azt csináltok amit szeretnétek. Én most azt kérdezem tőled, hogy mit látsz....a Barátnőd szeret szerinted? Vagy mutat ki valamilyen érzelmet irántad? Mert ha nem akkor ezt meg kéne beszéljétek, hogy mi legyen a továbbiakban.
2013. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, de ő nem szeret Téged, sajnos szereted, de ez kevés, keressél olyat aki valóban szeret
2013. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen: te nagyon szereted, de kb ennyi az egész.
2013. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!