Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemlek én barátnöt? Szeretnék összinte válaszokat kapni

Figyelt kérdés
(f/19), sokan mondják hogy azért nincs báratnöm mert felszines vok es valogatos marmint lány téren (Persze a belső tulajdonságok is számitanak nekem. Pedig nem nezek ki jol eddig egyszer volt barátnőm és ami a legrosszabb hogy én elvárnám a lányok hogy ne a külsöm teccen nekik pedig enis pont ilyen vagyok.Mostanaba ez nagyon bánt már már belevagyok betegedve hogy nincs barátnöm. Ebbe az évbe szinte minden mondatomba depresszios és pesszimista szavak vannak es zavarja a környezetemet életfájdalmam van a barátaim szerint ezen változtatni kellene hogy olyat keressek akivel jol erzem magam de ilyen lanyt meg nem talaltam :/ meg en ugy gondolkozom hogy ha egy olyan lánnyal jönnék össze aki nem teccik az már alapból egy hazugságra épül.

2013. júl. 28. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne gyere össze olyannal aki nem tetszik!

És ne maradj együtt olyannal aki belsőre sem tetszik.

Nincs ezzel semmi gond.

2013. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Légy pozitívabb, a negatívság visszataszító az ellenkező nem szemében. Mindenkiében amúgy, de a szerelemre való esélyt nagyban csökkenti.


Egyébként teljesen normális, hogy nem jössz össze olyannal, aki nem tetszik. Lehet, hogy valaki könnyebben szerez 100 lányt, de biztos vagyok benne, hogy az igazi szerelemre, ahol rajongtok egymásért(nem az, hogy beéred vele, rajongsz érte!!!) ők is ugyanannyit várnak, mint te.


17/L

2013. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyet ne is mondj, hogy nem érdemelsz barátnőt. Bárki bármit mond, igenis mindenkinek fontos a külső ÉS egyben a belső vonzalom. Ez pedig teljesen természetes. És most csak azért mert valaki nem jött be (teljesen mindegy, hogy külsőleg vagy belsőleg) azért ne érezd magad rosszul. Mindenkinek kell a megfelelő, úgymond szimpátia szint.


Depressziós meg pesszimista ne legyél, hiszen volt már barátnőd meg amúgy se legyél az. Próbáld mindennek a jó oldalát nézni és töltsd az idődet azzal a dolgokkal amik boldoggá tesznek. Az, hogy most épp nincs senkid még nem a világvége.

2013. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!