Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez, miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, miért érzem úgy, hogy nem érdemlek barátnőt?

Figyelt kérdés
Olyan sok aranyos, természetesen szép cuki, pici lány van, (nem a plázarib@ncokra gondolok most, hanem a visszafogottabb, félénkebb, aranyos, bájos lányokra), de valahogy úgy érzem, nem érdemlem meg őket, peidg volt már, hogy szemeztek is velem még olyan is volt, hogy nem vettem észre, hogy néze egy ilyen lány, de szerencsére haverom ott volt és ő szólt, ez két esetben is elfordult egyéként hogy valamelyik haverom jelezte, hogy néz ez vagy az a lány. Nem vagyok egy helyes srác sajnos és semmi önbizalma se kezdeményezni, úgy érzem kevés vagyok én a lányoknak, kaphatnának külsőre és jellemre is jobbat tőlem. Úgyhogy én inkább csak álmodozom a szerelemről, arról, hogy megölelek egy lányt meg, hogy szeretjük egymást őszintén, közben meg tudom, hogy nem érdemlem meg őket, mégis vágyom egy lányra, akivel szeretjük egymást.
2013. febr. 11. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Amig igy gondolod tényleg nem elsz abrátnőd és nem azért mert ilyen vagy oylan vagy külsőre hanem mert Te magad akadályozod meg. Felejtsd el ezt a hülyeséget és ismerkedj. Mindnekivel előfordul hogy elutasítják na d eneked sme tetszik minden lány. Attól hogy egy két lány elutasit nem jelenti azt hogy a harmadik is el fog. Szedj össze egy kis önbizalmat mert ez a hozzáállás ki fog hatni a felnött életedre is. pl majd ugyanigy nem emrt majd elmennie gy állásinterjra mert ugyis mást vesznek fel szerinted stb... Föleg a mai világban tudni kell eladni magdat, az élet több területén.
2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nézés nem jelent semmit. Én is sokat nézek 1-2 embert a villamoson, de ez nem jelenti azt hogy tetszik, vagy akarok tőle bármit is. Csak a kisugárzása olyan, hogy kitűnik a tömegből.
2013. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ssx


És mindenkinek más tűnik ki vagy van pár random ember akik mindenkinek kitűnnek?

2013. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!