Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek végre egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Mar nagyon unom az egészet, hol én nem akartam semmi komolyat hol a csaj, sokszor be sem jött, mar unalmas az egész. Ráadásul azt is unom hogyha találkozom valakivel akkor hívjam meg minimum egy kapucsínóra stb...

Hol szerezzek végre egyet? Nekem mar mindegy ki csak ki legyen pipalva a barátnő, úgysem találok olyat aki tetszik is és szerelmes lehetek bele. Mindegy milyen, csak nagyon kövér ne legyen ennyi a kritérium.



2013. júl. 18. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

ha mindent unsz minek neekd nő? jösszmjad ide hogy unom a bnőmet mit tegyek néhány 7 mulva...ezért nemkell csajod legyen csakmert mindenkinek van....

egy nőért tenni kell...ha nemakarsz tenni semmit, akkor emg ne sírjál itt, és jöhet marokmarcsa :D

2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással nehezen fogsz…
2013. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mind1 de ne legyen nagyon kövér? Ez meg van mondva! Inkább tarts halat. De ha mégis b.nő kell: mindegymilyenbaratnőcsaklegyenvégreegy.hu
2013. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jó hozzaallasom volt de sosem klappolt valami igy mar tenyleg unom. Nagyon jó lenne de mar kezdek belefaradni az egeszbe.
2013. júl. 18. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól v legyél gazdag, és lesz barátnőd!
2013. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
gyorsan
2013. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??
2013. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondold át hogy nem-e lenne jó ink pasival. Egy igazi hetero, egy igazi férfi sosem "unja" meg, mert hajtják őt az ösztönei, vágyai és szíve.
2013. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is keresek megint újabb csajokat, egyszerűen nem tudok leállni hiába szeretnek.
2013. júl. 29. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!