Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasinak miért ilyen lány kell?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátomról van szó (én lány vagyok), már sok éve ismerjük egymást.

Olyan srácot képzeljetek el, aki nagyon helyes, jó fej, remek humor, mindenki szereti, tipikus társasági ember, ő szervez minden programot kb, nélküle a társaság nem megy sehova kb, emellett nagyon kedves, segítőkész, de mégis határozott és rendkívül talpraesett...a lányok is odavannak érte, ennek ellenére neki csak a szerelme kell, hűséges, őszinte... na és mindennek tetejébe még nagyon gazdag is (a családja, de ilyen közegből kikerülve úgyis az lesz ő is).

Ezzel szemben a lány szép-szép elismerem, de olyan átlagos, nem az a bombanő típus, a srác társasága rajong érte, és itt középpontban is tud lenni, de egyébként alig vannak barátai, az egyetemen se mondanám túl sikeresnek, szegény család, ... bár jó fej tényleg, és jól is néz ki, de értitek, semmi extra.

Egy ilyen pasi bárkit megkaphatna.

Először mikor megismerkedtek a lánynak még kapcsolata volt, de a haverom nagyjából 3-4 hónapig egyfolytában próbálkozott nála (persze a csajnak is bejött, de elég soká váltott ahhoz képest...), végül szakított és összejött a haverommal. Együtt voltak kb 7-8 hónapig, ezt nem tudom pontosan, és akkor a lány szakított vele!!

Ezután gyakorlatilag egyből kavarni kezdett egy másik sráccal, pár hónapig ez volt, közben a srác próbálta visszaszerezni mindenhogy, itt már persze próbáltam lebeszélni a lányról, mégiscsak elhagyta... és úgy tűnik, hogy valaki másért.

De hajthatatlan, azt mondta, hogy őt ez nem érdekli egyáltalán, mert csak vele boldog, ő az az ideális nő, akit megálmodott magának, és vele szeretne családot meg mindent... Aztán sikerült is neki, most újra összejöttek, de én akkor se tudom ezt megérteni...


2013. szept. 4. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő, kérdező? :)
2013. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit, akkor megszereztem volna már magamnak, ha akarnám. Szóval hiába írogatjátok ezt... de ha nektek jól esik... ;)
2013. szept. 4. 11:50
 13/20 anonim ***** válasza:
11-es míg neked leszbikus az élet. XD
2013. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mert szereti. Te meg majd megpukkadsz az irigységtől. Sebaj, valakinek ilyennek is kell lennie :)
2013. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, a szerelem meg vak (de ezzel nem azz mondom, hogy mindenképpen rosszul választott). Az csak úgy jön. És ez a lány váltotta ki belőle. Nem mindenki a mások által sztárolt médiaideálokra bukik. Lehet, hogy más sugárban hányna azoktól a lányoktól, akikre azt mondod, hogy ennél a csajnál sokkal jobbak.
2013. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A szerelem nem nézi, ki mennyire "jó fogás". Ne legyél felszínes, és akkor megérted a barátodat is...(Nem szidás akar lenni!)
2013. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gondolom neki is van tapasztalata a kikent-kifent bombázó alkatú lányokkal. Tudja nagyon jól hogy előbb-utóbb könyörtelenül benyújtják a számlát.
2013. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az beszél így,mint te,akinek kell a másik.Különben nem érdekelne ez téged annyira,és nem morfondíroznál rajta.El vannak elvannak,szakítanak,akkor nem lesznek együtt.Téged miért foglalkoztat ez a dolog ennyire?
2013. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13-as: Még szép! Így szép az élet! :)
2013. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem foglalkoztat, de a haveromtól minden egyes nap erről a csajról hallgatom az áradozást, és én meg vágjak hozzá jó képet, hogy aha tényleg micsoda egy tündér, meg milyen tökéletes... azok után, hogy szakított vele, meg alapból se illik hozzá (szerintem... ).
2013. szept. 5. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!