Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott egy sokkal rosszabbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott egy sokkal rosszabbért. Ennek meg mi baja van?

Figyelt kérdés
Jó, nem azt mondom hogy én annyira tökéletes vagyok, de teszek érte hogy az legyek. Edzek heti 3x már 5 éve, rendesen eszem, szóval elég nagydarab vagyok ( 185cm, 110kg ) ennek ellenére elhagyott a barátnőm két hónapja egy 180 centi magas, kb 50 kilós pasiért, aki nem is illik hozzá, ugyanis tudni illik hogy a barátnőm sem épp vékony alkat ( 165cm 90kg ), ennek ellenére mégis ez a gebe csuda kellett neki. Normális?
2013. szept. 3. 08:09
1 2 3 4 5
 41/47 kolosszus22 ***** válasza:
Látszik milyen felszínes világban élünk, csak a külsőségeken tudsz rugózni. Meg sem fordul a fejedben, hogy a kinézetnek semmi köze a váltásához? Egyszerűen a gyerek személyisége jobban megfogta, jobban összepasszol vele, mint veled.
2013. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 kolosszus22 ***** válasza:
Amúgy ha edzel akkor a 185 centidhez a 110 kg nem olyan sok, nem is értem mit siratod azt a 90 kilós törpe tehenet, 100X jobb nőt is tudsz akasztani.
2013. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Mit ér a vagyon, mit ér a pénz, ha egy olyan emberrel párosul aki nem tud a másiknak szeretetet adni, önzetlen módón?


Az aranykalickát hamar meglehet ám unni boldogtalanul.

2013. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Dagadt k...a, nem vàrtam volna tőle sokat. Te meg beteg vagy hogy egy ilyennel vagy.. .

Ezek ilyenek. Nesze neked, legközelebb remélem szép nőt választasz, hidd el sokan vannak.

2013. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
mivel te csak a kinézetedet hoztad fel a magad védelmében, arról pedig egy szót sem irtál,hogy mi az amit megtettél Ö érte.... szerintem a dolog magáért beszél vajon mit unhatott meg.
2013. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a nőknek az ilyen biztonságiőr alkat nem nagyon jön be, inkább a vékonyabb szálkás. Kizárt dolog hogy ezekkel a paraméterekkel szálkás legyél, ha csak nem vagy mr. olimpia szintű testépítő, de az olyanoktól meg a nők undorodnak
2013. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
A kg tehetetlenség mértékét kifejező egység, nem pedig az erő mérőszáma.
2013. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!