Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott egy sokkal rosszabbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott egy sokkal rosszabbért. Ennek meg mi baja van?

Figyelt kérdés
Jó, nem azt mondom hogy én annyira tökéletes vagyok, de teszek érte hogy az legyek. Edzek heti 3x már 5 éve, rendesen eszem, szóval elég nagydarab vagyok ( 185cm, 110kg ) ennek ellenére elhagyott a barátnőm két hónapja egy 180 centi magas, kb 50 kilós pasiért, aki nem is illik hozzá, ugyanis tudni illik hogy a barátnőm sem épp vékony alkat ( 165cm 90kg ), ennek ellenére mégis ez a gebe csuda kellett neki. Normális?
2013. szept. 3. 08:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
dagadt vagy gebe? a gebét választotta. 180 cm 50 kg? bizonyára túlzol egy sima vékony srácról lehet szó. Mért lenne rosszabb? Ezerszer jobb maraton futó lenne mint te.
2013. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 AeonFLUX ***** válasza:
Hát ja. De ha nem tetszik maradj Marokmarcsinál vagy a férfiaknál. Rajtuk is van lyuk és állítólag jobban szopnak, mint a nők, szóval hajrá Csabika!
2013. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Oszolj már innen.
2013. szept. 3. 11:00
 34/47 A kérdező kommentje:
31-es! Az izom mióta egyenlő a dagadtsággal?
2013. szept. 3. 11:00
 35/47 anonim ***** válasza:
Igen, a nőkkel szemben. De a barátnőddel szemben mindenképpen. Az írásaid alapján egyre ellenszenvesebb vagy, nálam semmi esélyed nem lenne és meg tudom érteni a barátnődet!!
2013. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, a nők ilyenek. Eljöhet az az idő ha tényleg normális voltál vele hogy eszébe jutsz! Akkor majd nevess a szemébe.


Én szintén sport ember vagyok de nem vagyok kigyurva futok és edzem normálisan, ez mellett dolgozom is. Na mindegy is a lényeg hogy mindent meg adtam neki és egy közös gyerek után lelépett egy iszákos pánkoshoz Budapestre :D

A lényege hogy egy hónap múlva meg keresett hogy mégiscsak szeret!

Csak annyi volt a válaszom neki hogy éppen elég volt hogy hátba szurt hazudott , de hogy képzeli hogy miután egy tripperes igénytelen alkoholista pánkal összeállt én egy puszit is adok neki vagy megfognám a kezét!

Szóval jó nagyot zuhant a volt asszonykám.


De a kérdésedre válaszolva nem tudom mi lelhette a te barátnődet is!! Van amikor meghülyülnek a nők és elmegy a józan eszük!

2013. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 AeonFLUX ***** válasza:
Rakjál már ki a testedről egy képet!
2013. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Normális. Lehet a vékony fiú kedves és megértő volt vele, veled ellentétben.
2013. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Aeonflux, ne rám akarj önkielégíteni kérlek.
2013. szept. 3. 11:20
 40/47 AeonFLUX ***** válasza:
Nem lúzerekre masztizok, nyugi.
2013. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!