Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott egy sokkal rosszabbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott egy sokkal rosszabbért. Ennek meg mi baja van?

Figyelt kérdés
Jó, nem azt mondom hogy én annyira tökéletes vagyok, de teszek érte hogy az legyek. Edzek heti 3x már 5 éve, rendesen eszem, szóval elég nagydarab vagyok ( 185cm, 110kg ) ennek ellenére elhagyott a barátnőm két hónapja egy 180 centi magas, kb 50 kilós pasiért, aki nem is illik hozzá, ugyanis tudni illik hogy a barátnőm sem épp vékony alkat ( 165cm 90kg ), ennek ellenére mégis ez a gebe csuda kellett neki. Normális?
2013. szept. 3. 08:09
1 2 3 4 5
 1/47 AeonFLUX ***** válasza:
57%

A gebék jobban dugnak, mint a macilacik, ezt tapasztalatból mondom.

21/L

2013. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
na meg a kövér csajoknak jobban bejönnek a vékonyak. Hozzád meg egy vékony illene
2013. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Wow, ha nekem van egy autóm ami 700 lóerő, de lecserélem egy ecoboost-os Ford Fiestára, akkor biztos hogy rossz döntést hoztam?


Mármint, lehet hogy testalkatban jobban illesz hozzá, de egy párkapcsolat ennél ezerszer összetettebb, az hogy téged lecserélt az az ő szempontjából millió más ok miatt is lehetett jó döntés..


Csak kezdésnek mivel a legelső gondolatom az volt rólad kedves kérdező, hogy mentálisan eléggé beszűkült vagy, talán a gebe sráccal sokkal jobban el tud beszélgetni, vagy mivel részletezted hogy már öt éve kondizol, lehet hogy egy idegbeteg állat vagy ¯\_(ツ)_/¯


Biztos hogy nem jut semmi az eszedbe, ami miatt valaki más jobb döntés lehetett neki mint te?

2013. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Első :DDD

Kérdező, nem minden a testalkatod meg a tömeged. Valamiben lehet jobb nálad a konkurencia, nagyarcú amiért gyúr és nagydarab pl. nem nagyarcúnagyarcú, vagy ilyesmi!

2013. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
A technika ördöge... szóval lehet nem nagyarcú amiért gyúr meg nagydarab, vagy valami ilyesmi akart lenni...
2013. szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondolsz, hogy esetleg belül jobb az illető? Az, hogy egy nyurgát választott helyetted nem biztos, hogy rosszabb ember....


De a kérdésre a válasz engem is érdekelne. Az én esetemben viszont tényleg rosszabbat választotta:

Én: Kezdjük a külsővel: 196cm, 95kg, napi szinten futás, heti 3x szabadtéri edzés.

Belső: Megértő, családszerető, gondoskodó, odafigyelő.

Egyéb: rendes és biztos munkám van, átlagnál egy kicsivel jobban keresek, Jól tudok főzni, saját lakás.


A választottja:

~175cm 110kg (zsír...) börtön tetkó a karjain...

Frissen szabadult (március tájékán), az anyjánál él (33 éves) nincs munkája, vagy jobb is ha nem tudjuk honnan szerzi az extra pénzt, az anyja nyugdíján felül. Trágár beszédstílus (még a gyerek előtt is)


Szóval ismételten, engem is érdekelne, hogy ilyenkor mi van a nőkkel?

2013. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 Christiano Ronaldo ***** válasza:
51%

6, lehet hogy papucs voltál, a Csipkés Zoli meg egy olyan alfahím akire a lánynak szüksége volt.


DE, még annak ellenére is hogy egyedül ezt tudom elképzelni mint legrosszabb lehetőséget, a csaj akkoris rettenetesen hülye. D:

2013. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
kövérebb nők valamiért tényleg imádják a vékony fazonokat.
2013. szept. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

6-os, én is ugyan így érzek, ugyan úgy azt érzem, hogy jobb vagyok, mint akit helyettem választott.


Nem értem a nőket, hogy ilyenkor mi bajuk van.


Nem vagyok nagyképű, csak egészséges önbizalmam van, mivel nem úgy nézek ki mint a nagy többség, ennyi.


Azzal meg ne gyertek hogy mert velem biztos nem tudott beszélgetni, igenis hogy rengeteget beszélgettünk, megértettük egymás minden problémáját, mindenben odafigyeltem rá, még is megcsalt egy egész hétvégés buliban, ahol sajnos nem tudtam ott lenni ( pont verseny volt ) aztán össze is jött azzal a sráccal.

2013. szept. 3. 08:50
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen megunt, vagy valami fontosat nem talált meg benned ami a másikban megvan. Ennyi az egész. Itt nem arról van szó, hogy ki hány kiló meg hogy néz ki...
2013. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!