Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb "nő-fajta" pusztult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb "nő-fajta" pusztult ki? Vagy csak nem akadt a hálómba még?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, ha egy nő könnyen adja magát. Olyankor nem érzem, hogy férfi vagyok, semmi küzdés, semmi kihívás, egyszerűen SEMMI. Ilyenkor hatalmas űr, hiányérzet tátong bennem, mintha nézném a Gyűrűk urát és az lenne, hogy kiderülne nem is kell Mordorba elvinni a gyűrűt hanem elég ha Gimli rácsap egy kalapáccsal. :)

Már előfordult, hogy vonzó külsejű szimpatikus, szép, mosolygós lánnyal végül ezért nem lett párkapcsolatom. Számomra fontos a hosszú udvarlási időszak, apró lépések. És nem találom egy lányban sem.

A vágyam az, hogy az udvarlás során próbára tehessem képességeimet, megizzadjak a feladat súlya alatt, végül elnyerjem méltó jutalmamat.


2013. szept. 3. 00:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha a viktoriánus Angliába születsz, akkor meg azon keseregnél, hogy minden nőnek verseket kell írni két év ismeretség után hívhatnád el bálba...Az emberek változnak, törődj bele. A nő ma már nem tárgyként kezelendő, hanem egyenrangú félként, akinek ugyanúgy vannak vágyai és céljai.
2013. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Ilyet én is tudok. Gyors válasz generátor :DD

Ha meg arról írtam volna ki kérdést, hogy zavar, hogy sok nő nehezen adja magát, akkor meg azon okoskodnál, hogy bezzeg ha a viktoriánus Angliában éltem volna akkor megtanultam volna mi az igazi udvarlás és tisztelet. De törődjek bele, nem lehet csak úgy tárgyként elvenni a nőket.

2013. szept. 3. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!