Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet magunk mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet magunk mellett tartani a csajozósabb és menő fajta pasit? 17/L

Figyelt kérdés

Mit kell tennem,hogy rám figyeljen és ne más csajokat az utcán mellettem?

Mivel láncolhatnám jobban magamhoz? Milyennek kell lennem a kapcsolatban?


2013. aug. 31. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Az én pasim is ilyen volt, rengeteg csaja volt előttem. Őszintén, azzal láncoltam magamhoz, hogy nekem ő az első, és ezt nagyon tiszteli bennem. :)
2013. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
birtoklási problémáid is vannak úgy látom..
2013. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hmm:) csak az a gond,hogy neki nem én vagyok az 1. :/ és lehet épp ezért nem vesz komolyan.
2013. aug. 31. 20:55
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs birtoklási problémám:D de elég túlzás amit csinál mellettem.
2013. aug. 31. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Van egy Alfahímed, minden nő ilyenre vágyakozik ;-)
2013. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig a pináddal. Aztán újra beindul és jön a pofára esés, meg sírás, hogy jaj, de szemét ez a srác ...

Szóval ... gondold át.

2013. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az ilyeneket sehogy keres olyat aki megbecsül amúgy hol laksz :?
2013. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de megszerettem őt :/ pest
2013. aug. 31. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán szeret meglátja benned a jót, a szeretnivalót, akkor csak te kellenél neki. Ha kimutatod hogy szereted akkor értékelni fogja,de vannak olyanok akik azt is leszarják, úgyhogy jól ki kell ismerni az illetőt, mert nem éri meg olyanra vágyakozni aki csak kihasznál.
2013. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!